Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

[escalated] Bitdefender Rezolva Problema Sunetelui Uac

Optiuni
Math_Matei
editat februarie 2013 în Produse bitdefender 2013

O problema ce a dat multe dureri de cap celor de la suport tehnic Microsoft, atunci cand le-am semnalat ca Windowsul meu original nu scoate sunetele specifice User Account Control, a fost rezolvata!!!!!


Niciodata nu este prea tarziu!


Felicitari Bitdefender!


Am sesizat singur ca aceste sunete erau stopate de BitDefender.


Nu era o problema grava, insa tin sa va anunt ca de ieri, cand am facut o reinstalare profesionala a antivirusului, am acele sunete din nou.


Sper sa va bucurati si voi de ele!


Daca problema persista, recomand o reinstalare profesionala a produsului si o sa va bucurati de toate facilitatile Windows-uli vostru!

Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM

Comentarii

  • Paul.R
    Paul.R ✭✭✭
    editat februarie 2013
    Optiuni

    Salut! :)


    Multumim Gini!


    Felicitari Bitdefender!


    O seara placuta!

  • Ups... nu ma boteza! Gigi? ntz!

    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM

  • Paul.R
    Optiuni

    Scuze, cred ca te-am botezat si in PM, din gresala, scuzele mele inca o data!

  • Nicio problema Paul! doar nu mai e mult pana la Paste!


    Ai sunetele de la UAC? sau tii dezactivat UAC-ul?

    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM

  • Paul.R
    Optiuni

    L-am dezactivat! Nu imi place sa ma tot "traga de mana".

  • Math_Matei
    editat februarie 2013
    Optiuni

    Cont control utilizator ( User Account Control ) (UAC) contribuie la apărarea computerului împotriva hackerilor și a software-ului rău intenționat.


    De fiecare dată când un program dorește să efectueze o modificare majoră la computer, UAC te informează și iti solicită permisiunea.


    În Windows 7, UAC este acum mai puțin intruziv și mai flexibil. Mai puține programe și activități Windows 7 necesită aprobarea ta.


    Dacă ai privilegii de administrator pe computer, este posibil, de asemenea, să reglezi setările de notificare UAC în Panoul de control.


    11accf4f-c212-4a00-887d-d247b58f97e2_0.jpg


    În Windows 7, aii posibilitatea să determini cât de des să te avertizeze UAC despre modificările la computer.


    sursa

    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM

  • Georgia
    Optiuni

    Multumim pentru raportare.


    Suntem la curent cu aceasta situatie si deja se lucreaza la o solutie ce va fi implementata prin actualizarea automata a produsului 2013.


    O saptamana frumoasa tuturor! :)

  • Sarutmana si bun gasit Georgia!


    Eu am afirmat ca solutia deja s-a lansat! Nu glumesc! Sunt incantat de acest lucru!


    Un inceput de saptamana minunat sa ai!

    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM

  • rootkit
    Optiuni

    Buna ziua,


    Multumim pentru confirmare.


    Daca mai aveti intrebari, va rugam nu ezitati sa deschideti un nou topic pe arie.


    O zi buna!