Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Bitdefender Internet Security 2008

Optiuni

Buna,


Am folosit vreo 5-6 luni Bitdefender Internet Security v.10 (incepand cu 2008 se numeste din cate am inteles Bidefender Internet Security 2008). Toate bune si super fromoase pana acuma 2-3 zile cand am pronit calculatorul si nu a mai functionat nimic si anume toate serviciile de protectie sunt dezactivate si imi apare tot timpul eroarea : "Bitdefender Security Center has stopped working" ...


Daca incerc sa-i dau FIX la serviciile dezactivate nu se intampla nimica doar ca apare din nou aceiasi problema/fereastra de eroare.


Nu pricep ce s-a intamplat deoarece dupa cum am mai zis l-am folosit de 5-6 luni fara oprire si a functionat perfect pe acelasi sistem de operare fara sa fi instalat nimica special intre timp (folosesc Windows Vista Ultimate /32biti).


Am incercat sa iau ultimul software de pe pagina bidefender, dar degeaba ...am aceiasi eroare si nu pot scapa de ea.


Stie careva vreo solutie ?


Solutia data de "support bitdefender" (de a reinstala aplicatia) nu functioneaza.


Poate ma ajuta cineva din experienta proprie, avand in trecut aceiasi problema.


Am tot citit cum ca ceva servicii trebuie restartate etc, dar mi se pare o solutie total neacceptabila ...si teoretic ar trebui sa existe o solutie profi, cu atat mai mult cu cat problema se pare ca a aparut inca din vara lui 2007.


Astept o solutie sau informatii utile.


Multumesc !

Comentarii