Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Compatibilitate Bitdefender 2013 Cu Ver. 2011 Si 2012

Optiuni

Buna ziua,


Codul de reinnoire licenta a Bitdefender Antivirus Plus 2013 (pentru 3 calculatoare) este compatibil cu Bitdefender Antivirus Pro 2011 (instalat pe desktop) si cu Bitdefender Antivirus Plus 2012 (instalat pe laptop)??


Un raspuns rapid mi-ar fi de mare ajutor.


Va rog sa nu-mi sugerati sa adaptez versiunile... multumesc.

Comentarii

  • rootkit
    rootkit ✭✭✭
    Optiuni

    Buna Oana,


    Codul pentru aceste produse trebuie sa aiba 7 sau 20 de caractere.


    Daca acea cheie are 10 caractere, se poate schimba aici:


    http://www.bitdefender.ro/site/Buy/renewal


    Multumim.

  • oanaro
    Optiuni
    Buna Oana,


    Codul pentru aceste produse trebuie sa aiba 7 sau 20 de caractere.


    Daca acea cheie are 10 caractere, se poate schimba aici:


    http://www.bitdefender.ro/site/Buy/renewal


    Multumim.


    Intentionez sa cumpar un pachet de reinnoire a licentei deci nu stiu cate caractere are acea cheie, de aceea nu stiu daca ma ajuta linkul trimis de dumneavoastra deocamdata.


    Probabil ca am dat prea putine detalii.


    De vreo 2 ani folosesc Bitdefender.


    Prefer sa cumpar pachete de reinnoire licenta pentru 3 calculatoare desi eu folosesc doar pe doua, respectiv pe un desktop si pe un laptop.


    Acum pe laptop am instalat Bitdefender Antivirus Plus 2012 iar pe desktop e instalat Bitdefender Antivirus Pro 2011, ambele avand aceeasi cheie de licenta.


    Repet


    Codul de reinnoire licenta a Bitdefender Antivirus Plus 2013 (pentru 3 calculatoare) este compatibil cu Bitdefender Antivirus Pro 2011 (instalat pe desktop) si cu Bitdefender Antivirus Plus 2012 (instalat pe laptop)??


    Deci, daca cumpar un pachet de reinnoire a licentei Bitdefender Antivirus Plus 2013 (pentru 3 calculatoare) cu acel cod pot sa reinnoiesc licenta unui Bitdefender Antivirus Pro 2011 (instalat pe desktop) si a unui Bitdefender Antivirus Plus 2012 (instalat pe laptop)?

  • Georgia
    Georgia ✭✭✭
    Optiuni

    Buna ziua,


    Raspunsul este afirmativ.


    Avand in vedere ca toate codurile de reinnoire disponibile pe piata din Romania genereaza licente formate din 7 caractere, puteti folosi noua licenta pentru activarea: Bitdefender Antivirus Pro 2011, Bitdefender Antivirus Plus 2012 si Bitdefender Antivirus Plus 2013. De exemplu, daca licenta este valida pentru 3 calculatoare, puteti activa cu aceeasi licenta produsul Bitdefender Antivirus Pro 2011 pe un PC, Bitdefender Antivirus Plus 2012 pe un al 2lea PC si Bitdefender Antivirus Plus 2013 pe al 3lea calculator.


    Daca aveti nelamuriri, nu ezitati sa raspundeti la aceasta postare sau sa ne contactati telefonic la numerele afisate mai jos:


    021 300 12 26


    021 300 12 27


    021 300 12 28


    (serviciu non-stop)


    Echipa Bitdefender va ureaza Sarbatori Pascale fericite! :)

  • oanaro
    Optiuni
    Buna ziua,


    Raspunsul este afirmativ.


    Avand in vedere ca toate codurile de reinnoire disponibile pe piata din Romania genereaza licente formate din 7 caractere, puteti folosi noua licenta pentru activarea: Bitdefender Antivirus Pro 2011, Bitdefender Antivirus Plus 2012 si Bitdefender Antivirus Plus 2013. De exemplu, daca licenta este valida pentru 3 calculatoare, puteti activa cu aceeasi licenta produsul Bitdefender Antivirus Pro 2011 pe un PC, Bitdefender Antivirus Plus 2012 pe un al 2lea PC si Bitdefender Antivirus Plus 2013 pe al 3lea calculator.


    Daca aveti nelamuriri, nu ezitati sa raspundeti la aceasta postare sau sa ne contactati telefonic la numerele afisate mai jos:


    021 300 12 26


    021 300 12 27


    021 300 12 28


    (serviciu non-stop)


    Echipa Bitdefender va ureaza Sarbatori Pascale fericite! :)


    Multumesc, Georgia.

  • oanaro
    Optiuni

    S-a rezolvat. :)

  • rootkit
    rootkit ✭✭✭
    Optiuni

    Buna Oana,


    Multumim si noi pentru confirmare.


    O zi buna!

Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!