Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Bitdefender V10 Si Sygate Personal Firewall Pro 5.5

Optiuni

Salut,


Vreau sa fac o incercare cu BD Intenet security v10 (numai AV si Antispyware) si Sygate Personal firewall PRO 5.5 .


Sunt compatibile?


Multumesc,


Claudiu

Comentarii

  • Eu l-am folosit cu Spyware Doctor (dar spyware doctoru' nu il tineam activat - real time, doar scanare)

  • Sm3K3R
    Sm3K3R ✭✭✭
    editat februarie 2008
    Optiuni
    Salut,


    Vreau sa fac o incercare cu BD Intenet security v10 (numai AV si Antispyware) si Sygate Personal firewall PRO 5.5 .


    Sunt compatibile?


    Multumesc,


    Claudiu


    Poti face o combinatie care mie mi a mers,BD 10 + Sunbelt Personal Firewall 4.5.916(e freeware ca si Sygate).


    Au mers ok impreuna si chiar daca antileaku conform matousec.com lasa de dorit ca firewall pur e excellent si foarte usor de utilizat ca si Sygate care e mult prea vechi deja.Daca vrei sa ai si antileakk mai poti aduga Dinamic Security Agent care e prezent cu un scor bun in matousec dar care nu e un firewall propriuzis ci e doar un modul antileak si care e freeware.


    Pentru mine BD10+Sunbelt+DSA a fost ok si ti-l recomand ,merita incercat.Cel mai bine ar fi sa le instalezi pe un Windows perfect curat proaspat instalat pentru ca DSA trebuie sa invete.


    Exista si alternativa Comodo Firewall 3(foarte light pentru system) care poate fi folosit in combinatie cu BD 10 ,iar daca apar" hanguiri" poti pur si simplu inchide modulul Defence+.