Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Update Requires Reboot To Complete

Optiuni

Dupa o crunta experienta , provocata de inegalabilul BitDefender... intampin alta!


De 2 zile sunt mandru ca Bitdefenderul arata asa cum trebuie , pe un sistem recent instalat! Safebox-ul are B-ul pe el, in coltul din dreapta jos, sincronizarea chiar funcționează!


Un PC absolut nou, ale cărui componente m-au costat peste 50 de mil... era normal ca totul sa functioneze ireprosabil!


Insa de ieri... Bitul a luat-o razna!


Am dat la restarturi din Events, evident, de m-am saturat!. intr-una cere "Update requires reboot to complete""


Am tot zis ca o sa-si revina! Nici gand!


Cine ma ajuta?


Sincer ma tem sa dau reparare, cu siguranță se fac varza iar regiștrii si iar am pb cu vreun modul al Bitului.


Am atașat aici link de download cu arhiva ce conține toate datele necesare analizării problemei mele ( arhiva generata de support tool si acel fisier .xml cu update_components )


Astept cu mare interes o rezolvare prompta!


Multumesc!


Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM

Comentarii

  • bdl
    bdl ✭✭✭
    Optiuni

    Se pare ca nu esti deloc multumit de B,foloseste B in limba romana,merge bine si nu intampin problemele tale si nu am PC de peste 1000e :)

  • Astept interventie unuia dintre moderatorii forumului care va analiza arhiva postata!

    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM

  • am sters link de download.


    Momentan, este OK totul!


    Sper sa nu fie doar o parere.


    Doamne ajuta!

    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM

  • Puteti inchide topicul! este totul OK!

    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM

Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!