Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Noul Bitdefender Internet Security

Optiuni

De fiecare data cand folosesc browserul Internet Explorer 10, versiunea 10.0.9200.16721, update version 10.0.10 (KB2879017) din Windows 7 Home Premium S.p.1 x64 in limba engleza cu Noul Bitdefender Internet Security versiunea 17.19.0.831, in limba engleza, Internet Explorer se blocheaza mai mereu, adica in 99% din cazuri, atunci cand incerc sa inchid browserul. Chiar si Bitdefender Safepay pateste la fel. Am pomenit de acest lucru si in Ticket ID:201309031025088. Din cauza asta folosesc mai des browserul Opera. Sper sa se rezolve problema mai repede.

Comentarii

  • Pune IE9

  • I.E.9 nu pun. Inainte Bitdefender nu se intelegea bine cu browserul Opera, acum face probleme la folosirea I.E.10, lucru valabil si pentru Bitdefender build 17.21.0.925, in limba engleza, aparut azi.

  • Georgia
    Optiuni

    Buna seara,


    Din mesajul trimis via ticket ID 201309031025088 remarc ca decizia dumneavoastra momentana este sa utilizati in continuare versiunea Bitdefender 2013 in care aceasta situatie nu este prezenta.


    Daca doriti sa investigam situatia cu IE 10 pe noul Bitdefender, va rog sa raspundeti la ultimul email primit din partea echipei de suport tehnic. Voi avea nevoie de un support tool cu logare pe toate modulele Bitdefender & un dump de iexplore.exe (va voi oferi pe email, la momentul respectiv, detalii cum se obtin toate datele de mai sus).


    De asemenea, ne-ar interesa sa stim daca aveti add-ons pe versiunea IE actuala, daca situatia se reproduce cand opriti toate modulele Bitdefender din interfata si daca problema persista in Safe Mode with Networking.

  • Am trecut la I.E. 11 pentru Windows 7 (x64, Sp1). Cu acesta nu am avut si nu am nici o problema.

  • Georgia
    Optiuni

    Va multumim pentru confirmare, ne bucuram ca situatia a revenit la normal cu Internet Explorer 11.


    Acest topic va fi inchis.

Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!