Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Cineva Zicea Ca Va Exista Un Changelog

Optiuni

Buna seara.


Cineva zicea ca va exista un changelog pe forum ori pe website cu privire la diferentele intre builduri, alti producatori de programe antivirus au asa ceva, vad ca deocamdata la Bitdefender nu sa realizat.


Poate ma puteti lamurii daca sa ma discutat sau nu aceasta propunere in conducerea BitDefender.


Si mai am o propunere.


Introduceti un modul special High Detection prin care sa creasca riscul de alarme false dar si detectia amenintarilor, eu unul sunt mai paranoic, prefer sa sterg si fisiere care nu sunt infectate decat sa imi colcaie un vierme next generation prin memorie.


Cei care sunt paranoici il pot activa, restul raman la detectia standard cu f putine alarme false si o detectie mai sigura.


Va multumesc.

Comentarii

  • rootkit
    rootkit ✭✭✭
    Optiuni

    Poti seta Bitdefender pe AGGRESIVE Mode daca doresti ;)

  • Buna seara.


    Cineva zicea ca va exista un changelog pe forum ori pe website cu privire la diferentele intre builduri, alti producatori de programe antivirus au asa ceva, vad ca deocamdata la Bitdefender nu sa realizat.


    Poate ma puteti lamurii daca sa ma discutat sau nu aceasta propunere in conducerea BitDefender.


    Asa trebuia sa fie normal. Insa e mai usor sa nu spui nimic ca sa nu dai de banuit ca tu tragi o masina ferrari cu acelasi motor de 3 ani dar folosind o alta caroserie.