Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Firewall ?

Optiuni

salut


am instalat bitdeffender total security si dupa primul restart al pc imi blocheaza acesul la internet . folosesc windows 7 x64

Comentarii

  • salut


    am instalat bitdeffender total security si dupa primul restart al pc imi blocheaza acesul la internet . folosesc windows 7 x64


    O intrebare logica:


    Bitdefender Total Security este licentiat?


    Ce versiune? Este Noul Bitdefender?


    Ma mira faptul ca iti blocheaza accesul la internet! Folosesc acest anivirus de mai bine de 7 ani si nu am avut vreodata astfel de pb!


    Intamplator am aceelasi sistem de operare si aceeasi versiune de antivirus!

    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM

  • O intrebare logica:


    Bitdefender Total Security este licentiat?


    Ce versiune? Este Noul Bitdefender?


    Ma mira faptul ca iti blocheaza accesul la internet! Folosesc acest anivirus de mai bine de 7 ani si nu am avut vreodata astfel de pb!


    Intamplator am aceelasi sistem de operare si aceeasi versiune de antivirus!


    da este licentiat si nu imi pot da seama de la ce im restrictioneaza accesul la internet. o sa incerc sa schimb sistemul de operare

  • Georgia
    Optiuni

    Buna venit pe forumul Bitdefender, diabolix!


    Pentru a rezolva situatia cu care va confruntati, va recomandam sa faceti click pe butonul 'Administreaza adaptoare' situat pe modulul Firewall din Bitdefender, iar din fereastra care apare sa setati in felul urmator pentru adaptorul curent:


    Tip retea: Acasa/ Serviciu


    Mod ascuns: Inactiv


    Generic: Da


    Nu ezitati sa raspundeti la acest topic daca aveti nevoie de alte informatii sau de asistenta tehnica suplimentara.