Bitdefender ' Incetineste Leptopul'

Buna ziua . am cumparat si instalat pe leptopul meu antivirusul bitdefender total security 17.28.0.1191 .Detin un sony vaio ,windows 8.1 ,64 bit , 8 gb ram Am observat ca acum leptopul incarca mai greu programele ,asta si cand deschid leptopul si cand deschid un browser . Nu sunt asa expert dar se vede o mare diferenta acum cu bitdefender fata de vechiul antivirus. Am cautat pe alte forumuri si am mai vazut postari asemanatoare . Vreau sa stiu daca exista o solutie . va multumesc

Comentarii

• Multumesc de raspuns .Foarte seriosi ........... .Inca mai astept .

• Stai sa vezi cand pui v. 18.12.0.958 ( bitdefender 2015 ) cum iti merge cu frana de mana trasa !!!

• salut! Problema cred ca este de la bdagent.exe . Eu cand intru in task manager la processes vad ca imi consuma tot timpul 50% din cpu.

• Georgia
    Georgia ✭✭✭

@ juu

Buna seara,

Daca inca va confruntati cu aceasta situatie va recomandam instalarea noului produs Bitdefender 2015. Folositi aceeasi cheie de licenta pentru activare si asigurati-va ca nu mai exista alte solutii de securitate instalate in parelel:

http://download.bitdefender.com/windows/in...r_tsecurity.exe

Asteptam un raspuns de la dumneavoastra pe aria pentru Bitdefender 2015 daca mai intampinati dificultati dupa trecerea la noua versiune:

http://forum.bitdefender.com/index.php?showforum=410

Multumim, o seara placuta in continuare.

Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!

Featured content

bitdefender review banner

Ukrainian Government Websites Defaced in Massive Cyberattack

Hackers took down and defaced several Ukrainian government websites after diplomatic talks between Ukrainian, Russian and US officials reached a dead end on Thursday.

Read more

Top Five Security Tips for iPhone Owners in 2022

‘Less is more applies’ perfectly to exploits targeting iOS. They are rare, but can inflict major damage..

Read more

Critical Vulnerability in 3 WordPress Plugins Impacts 84,000 Websites

“Security experts last week disclosed a critical WordPress plugin vulnerability affecting over 84,000 websites"

Read more