Problema Reinnoire Licenta

Rok
Rok
editat august 2014 în Noul bitdefender 2014

Am cumparat o reinnoire de licenta Bitdefender Total Security pt. 1 an. Am descarcat aplicatia, am urmat pasii la instalare, apoi am introdus codul de licenta de 7 caractere primit pe mail.


Dar in momentul in care l-am introdus mi-a aparut un mesaj "calculatorul nu e conectat la internet" (desi era). Am mai incercat o data dupa ce am verificat conexiunea.


Acelasi mesaj.


Dupa care aplicatia bitdefender m-a anuntat ca am 30 de zile ramase din aceasta licenta.


"Aceasta este o licenta gratuita. Serie de inregistrare: neinregistrat. Expira in 30 de zile." Cand incerc sa inregistrez produsul cu codul de licenta primit pe mail imi apare urmatorul mesaj:


"Seria de licenta este folosita in prezent. Nu puteti inregistra produsul de doua ori folosind aceeasi serie." Iar jos la informatii licenta tot "30 de zile ramase" apare.

Comentarii

  • Am reinstalat programul si dupa cateva incercari (apareau erori in descarcarea unor fisiere de instalare) problema a disparut. Cred ca era o problema de comunicare cu serverul dvs. Am avut greutati si in accesarea site-ului si forumului Bitdefender. Dar in rest netul imi mergea fara probleme.


    Oricum multumesc si astept cu nerabdare sa va folosesc produsul antivirus.

  • Georgia
    Georgia ✭✭✭

    Buna seara,


    Ne bucuram ca situatia a revenit la normal.


    Nu ezitati sa ne contactati pe viitor daca mai aveti intrebari sau nevoie de asistenta tehnica cu produsul Bitdefender instalat.


    O seara placuta in continuare!

Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!