Problema Reinnoire Licenta

Rok
Rok
editat august 2014 în Noul bitdefender 2014

Am cumparat o reinnoire de licenta Bitdefender Total Security pt. 1 an. Am descarcat aplicatia, am urmat pasii la instalare, apoi am introdus codul de licenta de 7 caractere primit pe mail.

Dar in momentul in care l-am introdus mi-a aparut un mesaj "calculatorul nu e conectat la internet" (desi era). Am mai incercat o data dupa ce am verificat conexiunea.

Acelasi mesaj.

Dupa care aplicatia bitdefender m-a anuntat ca am 30 de zile ramase din aceasta licenta.

"Aceasta este o licenta gratuita. Serie de inregistrare: neinregistrat. Expira in 30 de zile." Cand incerc sa inregistrez produsul cu codul de licenta primit pe mail imi apare urmatorul mesaj:

"Seria de licenta este folosita in prezent. Nu puteti inregistra produsul de doua ori folosind aceeasi serie." Iar jos la informatii licenta tot "30 de zile ramase" apare.

Comentarii

• Am reinstalat programul si dupa cateva incercari (apareau erori in descarcarea unor fisiere de instalare) problema a disparut. Cred ca era o problema de comunicare cu serverul dvs. Am avut greutati si in accesarea site-ului si forumului Bitdefender. Dar in rest netul imi mergea fara probleme.

Oricum multumesc si astept cu nerabdare sa va folosesc produsul antivirus.

• Georgia
    Georgia ✭✭✭

Buna seara,

Ne bucuram ca situatia a revenit la normal.

Nu ezitati sa ne contactati pe viitor daca mai aveti intrebari sau nevoie de asistenta tehnica cu produsul Bitdefender instalat.

O seara placuta in continuare!

Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!

Featured content

bitdefender review banner

Romance Fraudster in UK to Spend 2 Years Behind Bars

A serial romance fraudster was sentenced to 28 months in prison for conning several women out of £20,000.

Read more

Europol Shuts Down Hackers’ Favorite VPN Service

Europol earlier this week coordinated joint action to take down VPNLab.net.

Read more

Top Five Security Tips for Mac Users in 2022

In this simple guide, we look at five basic cybersecurity hygiene practices every Mac user should read, and use,in 2022.

Read more