Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Kit Instalare ... ?

Optiuni

Salutare ! O nelamurire , am comandat produsul BD Antivirus 2008 , am confirmat plata , pe mail ( in data de 21.04 ) mi s-a trimis seria produsului , mi s-a trimis un link de unde am descarcat kitul de instalare , totul e ok insa nu a sosit prin curier asa cum mi s-a mentionat in mailul de confirmare CD-ul cu kitul de instalare , manualul si toate cele aferente kitului . Am apelat numarul de telefon recomandat de catre > Aimen ALDAHASH -Telesales Spet , numar apelabil "pentru orice problema si neclaritati" dar numarul este indisponibil , am sunat din mai multe locatii inclusiv de la un telefon public avand acelasi rezultat . As dori totusi un raspuns , sa stiu daca mai soseste acel pachet sau nu ... in rest sunt foarte multumit de produs , isi merita banii si chiar mai mult , este eficient , ceea ce nu poti spune de multe alte produse similare de pe piata. Ok astept un raspuns sau macar o directionare spre o rezolvare cat mai rapida .


Va multumesc anticipat !

Comentarii

  • Produsul va sosi sigur si s-ar putea sa fie o problema de curierat/posta. Daca suporta amanare pana luni te pot pune in legatura cu Aimen. Cel mai probabil in urma mutarii sediului cateva numere de telefon au fost schimbate si nu au fost updatate.


    O zi buna.

  • Am fost contactat deja prin mail de domnul Aimen. Multumesc pentru raspunsul promt si la obiect.