Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Interfață în limba romana pentru versiunile 2017

Optiuni
niroz
editat octombrie 2016 în Produse bitdefender 2017


Sper ca acest lucru nu a mai fost postat,daca a fost rog moderatorii sa-l stearga:


Acum versiunile 2017 se gasesc si in limba romana....puneti Bitdefender Central in limba romana(stanga jos pe steag si alegeti limba dorita)..... descarcati utilitar-ul care va descarca ulterior versiunea 2017(Dispozitivele mele\Instalare Bitdefender\Descarca)..., dezinstalati Bitdefender Total Security(Buton Start -Windows-\Toate programele\Bitdefender 2017\Reparare sau dezinstalare,alegeti dezinstalare)...,restart.....,dezinstalatii  Bitdefender Device Management....,dezinstalati Bitdefender Agent....,lansati utilitar-ul descarcat de pe -Central -care va descarca pt. d-voastra versiunea 2017....,la instalare selectati limba dorita si totul va fi OK!!!


Este posibil ca trecerea CENTRAL din engleza in romana sa nu fie nevoie sa o faceti,nu am incercat decat asa cum am scris mai sus si totul a fost bine,succes!


:mellow:

poza.png

Comentarii


  • Niroz, super veste!


    Cred ca începând cu versiunea 2017, nu mai contează limba in care este produsul instalat. Acum limba o selectezi la instalarea produsului.


    Odinioară, cele mai prompte update-uri se lansau pentru versiunile în en, apoi cu o întârziere de 1 luna, apăreau si pentru limba romana.

    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM