Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Instalare Administrativa

Optiuni

Buna ziua,


Vreau sa fac o instalare administrativa <msiexec /a bdav.msi>, si nu reusesc decat in limba engleza, as dori sa o fac in limba romana daca se poate, folosesc Bitdefender 2008.


Multumesc anticipat.

Comentarii

  • Revin, sau eventual o instalare in linie de comanda (cmd) in limba romana, multumesc inca o data anticipat.

  • Multumesc pentru raspuns :)


    Eu personal am gasit doua solutii pentru aceasta problema, dar sunt greoaie si ne-ortodoxe (presupun modificarea chitului de instalare), am vazut ca bitdefender 2008 se poate instala in CMD dar in limba engleza, am intrebat suportul bitdefender acum cativa ani daca nu se poate instala bitdefender in conditiile de mai sus, si mi-au raspuns ca vor introduce acesta optiune la versiunile viitoare (vad ca sau tinut de cuvant,P.S.- email-ul era in limba engleza, poate ca trebuia sa-l trimit in limba romana).


    Instalez o data cu sistemul de operare peste 20 de programe si toate in mod unattended, dar numai bitdefender trebuie click-uit, ...cred ca multi utilizatori folosesc alt antivirus doar pentru ca pot sa-l instaleze fara bataie de cap si timp pierdut.


    Ma rog, fiecare producator decide cum este folosit produsul lui.