Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Bitdefender 2017 si svchost.exe

Optiuni
Math_Matei
editat noiembrie 2016 în Produse bitdefender 2017


Am ajuns in seara aceasta acasă de la job si deschizând PC , o serie de alerte mi-au blocat displayul PC-ului, fără a face absolut nimic eu.


Toate legate de svchost.exe


In total am 12 alerte pana in acest moment!


Am dat reparare de produs... (oare a cata?) si in zadar.


Alertele au reapărut


Am creat un ticket Bitdefender Support 2016112116390003.


Rog urgentarea anlizarii datelor transmise!


Niciodata de la Bitdefender 7, nu am avut asemenea problema cu Bitdefenderul!


 


 

Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM

Taguit:

Comentarii


  • Erata: analizării*

    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM

  • Sorin G.
    Optiuni


    Salutare,


     


    Aceasta situatie a fost rezolvata. Acele link-uri au fost FP-uri.


  • multumesc mult Sorin!

    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM


  • Am deschis un tiket  (2016120110120003) pentru ca am probleme cu acest antivirus ! 


    De 6 ani folosesc serviciile Bitdefender , platindu-mi subscription ,dar vreau sa spun ca dupa  ce expira subscription aceasta, renunt la serviciile Bitdefender.


    Am trimis de doua ori ce mi-au cerut in mail si aveau nevoie pentru a vedea ce nu este in regula, dar nici pana in ziua de astazi nu am primit nici un raspuns ! Cred ca au tercut 2 luni de zile. 


    Tin sa mentionez ca fac cumparaturi online foarte multe, avand nevoie deprotectie Antivirus permanenta (ca sa nu mai spun ca sunt bombardat de pop up uri si reclame - pe care antivirusul nu le opreste)


    Folosesc Chrome pentru ca imi place. Un browser bun pentru mine. Am un SONY VAIO seria F21, dar acest  antivirus imi termina calculatorul ,Il face inutilizzabil . 


    Particip la licitatie de care sunt interesat (nu pe ebay), cand este cel mai important ca acest antivirus sa ma lase sa lucrez, imi blocheaza tot Notebook si nu pot lucra deloc pe el. 


    NU IMI PERMIT sa imi iau ultimul model de PC, odata la 6 luni sa faca fata softwareului Bitdefender = de acceea am ajuns la concluzia ca nu se merita sa mai cumpar alti 3 ani subscriptie.


    Am incercat orice de pe interenet, legat de cum sa fac PC=ul sa mearga mai bine si mai repede, Youtube, Google, windows UPDATE, reformatere OS .


    De fiecare data cand instalez antivirusul - 2 zile merge, dupa care NU MAI MERGE NIMIC> viteza melcului !


    Probabil este un singur angajat si nu face fata cereriilor uriase de mail-uri, din cauza aceasta nu am primit pana acum nici un raspuns . 


     


    Multumesc ... pentru nimic!