Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Slowdown

Optiuni


Am deschis un tiket  (2016120110120003) pentru ca am probleme cu acest antivirus ! 


De 6 ani folosesc serviciile Bitdefender , platindu-mi subscription ,dar vreau sa spun ca dupa  ce expira subscription aceasta, renunt la serviciile Bitdefender.


Am trimis de doua ori ce mi-au cerut in mail si aveau nevoie pentru a vedea ce nu este in regula, dar nici pana in ziua de astazi nu am primit nici un raspuns ! Cred ca au tercut 2 luni de zile. 


Tin sa mentionez ca fac cumparaturi online foarte multe, avand nevoie deprotectie Antivirus permanenta (ca sa nu mai spun ca sunt bombardat de pop up uri si reclame - pe care antivirusul nu le opreste)


Folosesc Chrome pentru ca imi place. Un browser bun pentru mine. Am un SONY VAIO seria F21, dar acest  antivirus imi termina calculatorul ,Il face inutilizzabil . 


Particip la licitatie de care sunt interesat (nu pe ebay), cand este cel mai important ca acest antivirus sa ma lase sa lucrez, imi blocheaza tot Notebook si nu pot lucra deloc pe el. 


NU IMI PERMIT sa imi iau ultimul model de PC, odata la 6 luni sa faca fata softwareului Bitdefender = de acceea am ajuns la concluzia ca nu se merita sa mai cumpar alti 3 ani subscriptie.


Am incercat orice de pe interenet, legat de cum sa fac PC=ul sa mearga mai bine si mai repede, Youtube, Google, windows UPDATE, reformatere OS .


De fiecare data cand instalez antivirusul - 2 zile merge, dupa care NU MAI MERGE NIMIC> viteza melcului !


Probabil este un singur angajat si nu face fata cereriilor uriase de mail-uri, din cauza aceasta nu am primit pana acum nici un raspuns . 


 


Multumesc ... pentru nimic! 


P>S. a trebuit sa imi fac si aici cont , doar ca sa pot semnala mai departe problema ca poate cineva se va sesiza sa faca ceva :-|

Comentarii

  • Sorin G.
    Optiuni


    Salutare,


     


    Imi pare rau sa aud de situatia de care te-ai lovit.


    M-am uitat in lista noastra si observ ca ai 2 tichete deschise, unul de acum 2 ani iar celalalt de acu 7 saptamani.


    La cel mai recent tichet ti-au fost cerute rezultatele uneltei noastre de diagnostic pentru a investiga situatia semnalata. Colegii nu au primit nici un raspuns de la tine ca urmare dupa 10 zile(in care se trimit automat notificari) tichetul s-a inchis fara raspuns.


    Te invit sa trimiti un email cu rezultatele uneltei de diagnostic atasate la adresa bitsy@bitdefender.com si sa-mi comunici apoi numarul de tichet primit ca raspuns.


    https://www.bitdefender.ro/support/How-to-generate-a-support-log--1168.html