Sugestie Modul Tip Sandbox

Sm3K3R
Sm3K3R ✭✭✭
editat septembrie 2008 în Cerere caracteristici

Folosesc de ceva luni Sandboxie pentru navigare pe net si pot spune ca mi se pare o solutie buna pentru evitarea complicatiilor si infectiilor cu tot felul de trojeni,spyweri,etc.


Intrebarea mea este daca am putea spera la un modul similar care sa se regaseasca in cadrul suitelor BitDefender?


Mie unu mi s-ar parea foarte util.

Comentarii

  • Folosesc de ceva luni Sandboxie pentru navigare pe net si pot spune ca mi se pare o solutie buna pentru evitarea complicatiilor si infectiilor cu tot felul de trojeni,spyweri,etc.


    Intrebarea mea este daca am putea spera la un modul similar care sa se regaseasca in cadrul suitelor BitDefender?


    Mie unu mi s-ar parea foarte util.


    **************************************


    mie nu.

  • Eu as fi de parere ca un modul de genul asta ar fi foate util. Doar ca cei care l-ar folosi sunt destul de putini, cred eu (poate ma insel).


    Personal, mi-ar placea sa vad asa ceva implementat in BitDefender (macar in versiunea de top). As spune ca ar fi mai util un astfel de feature decat YM Encryption (care din start presupune ca multi sa foloseasca BD, ca altfel nici nu functioneaza modulul :P )


    Mai ramane sa vedem daca se decide adaugarea sau nu. Oricum, mai devreme de v13 sigur nu va aparea, motiv pentru care am si mutat topicul la "Cerere caracteristici".


    Cris.