Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Setari extinse Parental Control

Buna ziua,

Detin Bitdefender Family Pack si am Parental Control setat pentru copii mei, cu limite de timp activate. In momentul in care limita de timp este atinsa, copilul nu mai poate folosi telefonul, poate doar sa sune partinti. Insa de fapt poate sa sune doar un parinte, pe mine, cel care am setat totul. Cum pot sa adaug si sotia la 'lista de parinti' care pot fi sunati? Sau si mai bine exista vreo setare/metoda prin care pot sa selectez niste numere de telefon care sa poata fi sunate indiferent daca limita de timp este atinsa sau nu?

Adica, folosesc limita de timp pentru a restrictiona accesul pe interent si la jocuri, insa accesul la agenda telefonica nu ar trebui sa fie restrictionat (sau macar la o parte din ea - un fel de withelist) - sa poata copilul sa-i sune pe bunici de exemplu indiferent ca este dupa ora 22. Functionalitate eventual extinsa si la aplicatiile SMS si WhatsApp.

Se poate asa ceva?

Multumesc