Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Probleme Cu Bis 2009

Optiuni

Azi, 20.10.2008, cu ultima actualizare facuta la ora 18.47, am observat ca antivirusul nu mai merge bine. Nu mai pot face modificari cand intru la "Nivel de protectie personal" - adica: nu mai pot bifa cam nimic. Ca de exemplu "Scaneaza traficul HTTP", nici sa definesc actiunile la detectarea uni fisier infectat sau suspect si parca nici virusii nu-i mai vede bine (am facut un mic test cu unele mostre de virusi chiar si cu EICAR) sau mai bine zis, chiar deloc (in timp real - nici o alerta). Se poate lasa cu surprize din partea malware-ului? Poate doar la mine o fi asa? Daca aveti aceeasi problema, spuneti! sunt curios. Am XP Prof SP3 pe 32 bit.

post-112-1224519516.jpg

Comentarii

  • pana la urma am rezolvat problema printr-o reinstalare. dar daca nu ma uitam? sa fie de la pc sau de la windows? sunt altii care instaleaza programul si nu se mai uita la el cu lunile.

  • pana la urma am rezolvat problema printr-o reinstalare. dar daca nu ma uitam? sa fie de la pc sau de la windows? sunt altii care instaleaza programul si nu se mai uita la el cu lunile.


    *********************************


    Draga prietene,


    -Am obsevat la multi ca intra pe aici cu "motive" simple pentru ca mai apoi sa se "lanseze" pentru a demonstra ei cine sunt...


    Eu,-poate si dta.-sunt un utilizator-atent- si atat.Am tot XP SP3 pe 32 bit. cu licenta.M-am "aplecat"cu incredere si atentie de 2 ani si intotdeauna am reusit sa vad ca acest antivirus a evoluat pana la forma de azi-2009-in modul cel mai folositor pentru un utilizator.Cu deosebire pentru cei care nu doresc sau nu pot sa "participe" la configurarea/personalizarea lui.


    -La ora actuala este un "utilitar"cuprinzator.Eu am probleme chiar cu copii mei-oameni maturi-care-mi reproseaza ca nu le merge acest antivirus si,desi insist cu dovezi,ei putand vedea direct,tot nu-i pot determina sa persevereze.Pana la urma unul accepta mai mult prin asistenta mea iar altul -inca-face eforturi sa ramana cu acest antivirus,desi ieri l-a cumparat consecutiv de doi ani folosindu-l.


    -Intre noi utilizatorii de calculatoare se gasesc oameni de la "gradinita"pana la academicieni.Fiecare cu "pasiunile"sale.Fiecare are astfel "etalonul"sau cu care lucreaza in general si aici in special.Luati revista CHIP pe oct.2008 si veti gasi acolo la pagina 82 concluziile unui spet.Acela sa va fie etalonul si ghidul Dvs.Daca cineva doreste sa nu creada nici in oameni de specialitate,atunci sa dea fuga la "smecherul"din clasa a X a....


    -BitDefender 2009 este-dupa mine- suficient de realizat si va evolua in directia de varf.Va doresc succes tuturor utilizatorilor,mentionand -inca odata- ca sunt unul dintre miile de utilizatori si nu am nici-un "ciubuc"cu aceasta firma.


    Cu respect,


    naucul