Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Articole BitDefender

Optiuni

BitDefender a luat o amploare exponențială, atât pe plan intern cât mai ales pe plan internațional, iar asta nu poate decât să mă facă fericit, fiind un împătimit fan BitDefender.

Aș dori să vă propun să faceți posibilă și achiziționarea de produse cu brandul BitDefender, articole de vestimentație și nu numai. Iar asta, la noi, în România!

Mi-au atras atenția următoarele produse de pe un site extern: https://www.redbubble.com/shop/ap/84254043

Ar fi o sursă de venit suplimentar ce s-ar bucura, cu siguranță, de un mare succes!

Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM

Comentarii

  • Alexandru_BD
    Optiuni

    Salut Matei!

    Este adevarat ca Bitdefender se bucura in ultimii ani de o crestere spectaculoasa a popularitatii. Diverse entitati independente de testare a produselor de securitate cibernetica au oferit scoruri excelente pentru protectie la toate capitolele si asta ne bucura enorm. Recenziile pozitive si rezultatele obtinute ne confirma faptul ca ne indreptam intr-o directie buna, iar eforturile dezvoltatorilor si inginerilor din cadrul companiei sunt recunoscute la nivel mondial. Contextul geopolitic actual presupune o atentie sporita la securitate si noi masuri de protectie inovatoare sunt necesare, pentru a tine pasul cu evolutia amenintarilor de tip malware si tenacitatea hackerilor din mediul online.

    Referitor la produsele inscriptionate cu logo-ul Bitdefender, sustin acest concept si va pot spune ca este o propunere ce a mai fost vehiculata in trecut. Deocamdata nu avem certitudinea ca vor exista astfel de produse, insa sansele exista. In prezent, eforturile echipelor sunt concentrate pe dezvoltarea portofoliului si imbunatatirea unor aspecte de ordin tehnic si vizual, identificate in produse.

    Website-ul mentionat mai sus nu detine acordul Bitdefender pentru publicarea imaginilor sau personalizarea unor obiecte cu logo-ul nostru, ca atare am semnalat acest lucru colegilor din cadrul departamentului legal si administrativ. Iti multumesc pe aceasta cale pentru link-ul oferit si pentru sugestia excelenta.

    Cu stima,

    Alexandru

    Premium Security & Bitdefender Endpoint Security Tools user

  • Math_Matei
    Optiuni

    Salut Alexandru,

    Mă bucur mult că am putut fi de ajutor!

    O să mai semnalez astfel de situații de voi întâlni!

    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM