Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

de ce la fiecare scanare a sistemului Bitdefender scrie in jurnal ca omite un anumit numar de file?

Optiuni

mentionez ca am Bitdefender Antivirus Plus


Cele mai bune răspunsuri

  • Zeo
    Zeo
    Răspunde ✓
    Optiuni

    bag seama ca e de ochii lumii acest forum. nimeni nu stie nimic. am zis sa fiu patriot si am renuntat la KASPERKY FREE pentru BITDEFENDER platit. si cu toate ca nu e o avere Bitdefender Antivirus Plus regret schimbul.

  • Alexandru_BD
    Alexandru_BD admin
    Răspunde ✓
    Optiuni

    Salut,

    Cu fiecare scanare de sistem, Bitdefender indexează fișierele care au fost deja scanate, iar timpul de scanare va fi redus semnificativ prin aceasta metoda. Desigur, este important de stiut daca au fost configurate in prealabil exceptii de la scanare.

    Referitor la forum, zona cea mai activa este comunitatea in limba engleza, fiindca acolo se afla cei mai multi utilizatori. Pe locul secund, din punct de vedere al nivelului de interactiune, se situeaza forumul in limba franceza, urmat de cel in limba romana, precum si comunitatea destinata vorbitorilor de limba germana. Incercam sa aducem toate forumurile la acelasi nivel de interactiune.

    Va doresc o zi buna in continuare.

    Premium Security & Bitdefender Endpoint Security Tools user

răspunsuri

  • Zeo
    Zeo
    editat aprilie 2022
    Optiuni

    am inteles. multumesc mult domnule Alexandru ! 🙂 o zi buna si dumneavoastra !😊