Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Problema - Bitdefender Total Security 2009

Optiuni

Am si eu o problema mare cu BitDefender Total Security 2009, din momentul in care l-am instalat, a inceput sa limiteze conectivitatea la internet, asta se intampla odata la cateva ore, uneori chiar si din 10 in 10 minute. Devine enervant la culme deoarece nu isi revine nici cum (am incercat repair, disable apoi enable, etc.) decat daca dau restart la computer. Nu vreau sa trec din nou la Kaspersky deoarece gasesc aceasta suita de securitate fiind mult mai sigura si sunt multumit cu exceptia acestei probleme. Cum pot rezolva asta?


Mentionez ca folosesc Windows Vista Ultimate SP1, cu toate update-urile la zi, iar firewallul si Windows Defender sunt dezactivate.


Multumesc mult si sper sa ma poata ajuta cineva cat de curand...

Comentarii

  • Am si eu o problema mare cu BitDefender Total Security 2009, din momentul in care l-am instalat, a inceput sa limiteze conectivitatea la internet, asta se intampla odata la cateva ore, uneori chiar si din 10 in 10 minute. Devine enervant la culme deoarece nu isi revine nici cum (am incercat repair, disable apoi enable, etc.) decat daca dau restart la computer. Nu vreau sa trec din nou la Kaspersky deoarece gasesc aceasta suita de securitate fiind mult mai sigura si sunt multumit cu exceptia acestei probleme. Cum pot rezolva asta?


    Mentionez ca folosesc Windows Vista Ultimate SP1, cu toate update-urile la zi, iar firewallul si Windows Defender sunt dezactivate.


    Multumesc mult si sper sa ma poata ajuta cineva cat de curand...


    *****************************


    Citeste cu atentie la "control parental"si vezi acolo despre ce este vorba.Nu sunt "super moderator"ci un utilizator ca si dta.,dar vad ca "desteptii" sunt buni doar de galceava.Succes,


    un utilizator modest

  • tengo un problema con bitdefender total security 2009 que no se actualiza por favor ayudenme