Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Eroare Plugin

Optiuni

Am Bit IS 2011 instalat pe un notebook Acer (Intel Core 2 duo, placa video Ati Radeon HD 3650, 3 GB RAM2) cu W7 ultimate. Inainte am avut versiunea IS 2010. Dupa ce am instalat IS 2011 am inceput sa primesc erori de plugin. Uneori mi se opreste si Mozila. Exista vreo legatura? Deja a devenit enervant.

post-40744-1293749295_thumb.jpg

Comentarii

  • Salut vilmos,


    Am avut probleme similare cu Firefox 4 beta 7. S-au rezolvat de la sine, când am trecut la beta 8 (sau când am făcut update la flash player). Oricum, în momentul de față nu mai am probleme de genul ăsta. Deci tind să cred că nu are BitDefender legătură (însă nu exclud posibilitatea).


    Din câte văd, folosești Firefox 3.6. Încearcă un update (sau reinstalare) a flash player, de pe siteul oficial Adobe.


    Cris.

  • Salut vilmos,


    Am avut probleme similare cu Firefox 4 beta 7. S-au rezolvat de la sine, când am trecut la beta 8 (sau când am făcut update la flash player). Oricum, în momentul de față nu mai am probleme de genul ăsta. Deci tind să cred că nu are BitDefender legătură (însă nu exclud posibilitatea).


    Din câte văd, folosești Firefox 3.6. Încearcă un update (sau reinstalare) a flash player, de pe siteul oficial Adobe.


    Cris.


    Le-am incercat pe toate. Am dat jos IS2011 si surpriza: nu am mai avut probleme. Am pus un antivirus free.