Reinoire Licenta Bit 2011

Buna ziua , am o intrebare , momentan detin licenta pentru Bitdefender Total Security. Doresc sa-mi reinoiesc aceasta licenta , dar nu mai doresc Total Security ci Internet Security pentru 3 calculatoare. Se poate cumpara aceasta licenta? Multumesc

Comentarii

  • rootkit
    rootkit ✭✭✭

    Salut.


    Pentru a folosi acea licenta de reinnoire, trebuie sa ai o licenta Bitdefender Internet Security 2011. Daca ai Bitdefender Total Security 2011, nu este nicio problema. O sa te caute un coleg de al meu cat mai curand via PM sau via email si o sa se explice pasii ce trebuie urmati.


    Multumim pentru intelegere.

  • PeRuZzI
    editat august 2011

    Am o licenta de Bitdefender Total Security care mai este valabila 73 de zile. Contul de myaccount e facut pe email : *** ( se poate verifica). Astept sa ma contacteze prin PM ca sa stiu daca o cumpar sau nu. Multumesc

  • Salut PeRuZzI,


    Sper ca am lamurit situatia pe PM. Daca e vorba de achizitia unui pachet de reinoire din retail, poti folosi codul de reinoire primit in pachet impreuna cu oricare din licentele anterioare in formularul de aici pentru a obtine o serie valida de 7 caractere.


    Daca mai ai intrebari poti sa postezi aici sau sa raspunzi la mesajul de pe privat.

  • Am fost lamurit , multumesc echipa Bitdefender. Se poate inchide. O zi buna

  • rootkit
    rootkit ✭✭✭

    Rezolvat.

Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!