Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Intebari Si Sugesti

Optiuni

Alta nemultumire o am in legatura cu protectia prin parola eu cred ca antivirusul ar trebui protejat cu parola sa nu se poata


face nici cea mai mica setare sau sa se poata dezinstala fara parola


Daca ai un copil care toata ziua instal sau dezinstal Jocuri intro zi va dezinstala si antivirusul[cazul meu]


Domnilor de la BitDefender uitativa la concurenta!!!!!!!!!!

Comentarii

  • rootkit
    rootkit ✭✭✭
    editat aprilie 2012
    Optiuni

    Salut


    Produsele noastre pot fi protejate prin parola impotriva schimbari setarilor. Aceasta optiune este prezenta in Setari, sub meniul General.


    De asemenea, copii nu ar trebui sa intre pe un PC folosind contul de administrator, din motive de securitate.


    Creaza un cont standard sau activeaza Guest in Windows si protejeaza conturile de administrator cu parola.


    Multumim.


    post-9374-1333357116_thumb.png

  • zicu
    editat aprilie 2012
    Optiuni


    Utilizatori individuali nu folosesc user standar pt ca mereu instal sau dezinstal ceva, in viitor trebuie sa va ginditi


    bine la problema asta

  • rootkit
    rootkit ✭✭✭
    Optiuni

    Salut


    Conturile standard am zis sa fie pentru copii, un utilizator a.dult nu are de ce sa umble la setarile produsului mai ales daca este pus pe Auto Pilot.


    Multumim.

  • Utilizatori individuali nu folosesc user standar pt ca mereu instal sau dezinstal ceva, in viitor trebuie sa va ginditi


    bine la problema asta


    Foarte rau (pentru ei). Rau ca stau pe cont de admin, nu ca instaleaza frecvent.

  • rootkit
    rootkit ✭✭✭
    Optiuni

    Salut :)


    Da, conturile de administrator nu trebuie folosite din motive de securitate a datelor.


    Un cont standard are drepturi pentru mai toate operatiunile zilnice.


    Multumim.