Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Problema Bitdefender Internet Secuirty 2013

Buna ziua. Am o problema cu bitdefender internet security 2013. Imi blocheaza accesul la internet. Am mai patit asta cu bitdefender acum ceva timp(tot cu generatia 2013). Atunci a trebuit sa il dezinstalez pentru ca nu reuseam deloc sa folosesc internetul. Acum dupa ce am dezactiva firewall-ul merge bine netul. Am patit la fel acum cateva zile dar atunci nu era blocat complet, unele pagini se deschideau, altele deloc iar la unele trebuia sa dau refresh de multe ori ca sa mearga. Unele pagini nu se deschid nici cu firewall-ul dezactivat. Mentionez ca am internet prin router. Va rog sa ma ajutati pentru ca nu vreau sa renunt iar la bitdefender.

Comentarii

  • Salut. :rolleyes:


    Ai facut setarile recomandate pentru firewall urmand pasii din postul lui Cristi de AICI ?


    Vezi ce se intampla si dupa ce urmezi acei pasi si revino cu un post aici.


    Succes!

  • Salut. :rolleyes:


    Ai facut setarile recomandate pentru firewall urmand pasii din postul lui Cristi de AICI ?


    Vezi ce se intampla si dupa ce urmezi acei pasi si revino cu un post aici.


    Succes!


    Acum le-am facut dar chestia e ca nu blocheaza tot timpul sau nu blocheaza tot accesul. De exemplu dupa un restart nu mai blocheaza si netul merge bine. Dupa un timp iar incepe sa mearga prost din senin(nu neaparat in aceeasi zi).

  • Salut :)


    Ai ultimele drivere pentru placa de retea?


    Mai ai si alte solutii de securitate instalate?


    Multumim.