Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

De Ce Nu Se Actualizeaza Programul La Fel Si In Acelasi Timp Pentru Toti Utilizatorii Acestui Soft

Optiuni
franki
editat mai 2013 în Actualizare

Pe site-urile Wilders security si Malwaretips utilizatorii au anuntat ca Bitdefender Antivirus Free s-a actualizat la versiunea 1.0.15.946. De ce nu la toti utilizatorii acestui program nu s-a efectuat in acelasi timp?


Sper ca macar acum sa primesc un raspuns! Vreau sa primesc un raspuns! Am observat ca, in general, voi nu prea raspundeti la intrebarile utilizatorilor romani (sau, daca o faceti, o faceti mult prea tarziu)! Nu prea inteleg de ce, dar ... asta e. De data asta sper sa imi raspundeti!


Cu stima,


Francisc

Comentarii

  • rootkit
    rootkit ✭✭✭
    Optiuni

    Salut Francisc,


    Momentan actualizarea s-a lansat momentan pe kit-ul in Engleza si in curand lansam si pe Romania.


    Multumim pentru intelegere si rabdare.


    O zi buna!

  • franki
    Optiuni
    Salut Francisc,


    Momentan actualizarea s-a lansat momentan pe kit-ul in Engleza si in curand lansam si pe Romania.


    Multumim pentru intelegere si rabdare.


    O zi buna!


    Multumim. Am actualizat programul si pe XP SP3 x32 si pe Win 7 x64. Pana acum toul e bine. Nu prea am inteles eu cum recuperez fisierele din carantina. Poate imi explica si mie cineva. Poate cu ajutorul unei poze ar fi mai bine.


    Multumesc!

  • azavoianu
    editat mai 2013
    Optiuni
    Multumim. Am actualizat programul si pe XP SP3 x32 si pe Win 7 x64. Pana acum toul e bine. Nu prea am inteles eu cum recuperez fisierele din carantina. Poate imi explica si mie cineva. Poate cu ajutorul unei poze ar fi mai bine.


    Multumesc!


    Salut,


    In tab-ul Control amenintari sunt listate fisierele carantinate. Click dreapta pe oricare dintre ele deschide un meniu cu optiunile disponibile. Pentru recuperare: "restaureaza"(printscreen atasat)


    O zi buna!


    3_zpsef26e706.jpg