Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Search Advisor

Optiuni

A trecut mai bine de o luna de când acel EFX se lasa mult asteptat!


Vezi aici


Se mai lucrează la acest EFX, sau toată echipa și-a îndreptat atenția spre produsul 2014?


Pe 2014 problema se mai reproduce?


Nicio veste, nici aici nici pe secțiunea în EN.


Rog a-mi șterge toate ticketele ce la am la dvs., este evident ca nu se întrezărește nicio soluție, iar ticketele mele nu vreau sa va încurce.

Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM

Comentarii

  • Math_Matei
    editat iunie 2013
    Optiuni

    este cineva care folosește versiunea în limba romana a Mozillei Firefox și căruia ii funcționează search advisorul?


    sunt tare curios! poate-s eu un caz izolat!


    nu ma loghez pe contul de google absolut deloc, cu toate astea, search advisor nu funcționează!

    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM

  • Math_Matei
    Optiuni

    mai sa fie.... se pare ca subiectul asta chiar pe nimeni nu mai intereseaza?

    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM

  • ankryo
    Optiuni
    mai sa fie.... se pare ca subiectul asta chiar pe nimeni nu mai intereseaza?


    Depinde la cine te referi! Pe noi, userii, ne-ar interesa doar ca nimic nu misca asa ca ne-am blazat.


    Pe tehnicieni cred ca nu-i prea intereseaza. Nu ma pricep, dar mi se pare absurd sa nu reusesti dupa atat timp sa rezolvi o astfel de problema.

  • LukacsB
    Optiuni
    mai sa fie.... se pare ca subiectul asta chiar pe nimeni nu mai intereseaza?


    Gini de ce nu folosesti WOT in loc de "sfetnicul cercetator"?

  • Math_Matei
    editat iunie 2013
    Optiuni
    Gini de ce nu folosesti WOT in loc de "sfetnicul cercetator"?


    Salut... știu de WOT, il am pe un laptop, unde am alta soluție de securitate instalata!


    Nu mi se pare corect ca instalez WOT-ul. Mulțumesc mult de sugestie


    Un angajat " începător " la Bitdefender imi sugera sa instalez extensia Traffic Light pentru Mozilla Firefox.


    Mi se pare o inepție!


    In Bitdefender TS exista deja implementat acel modul!


    Numai balbe de la Bitdefender


    Mi-au zis în urma analizării a vreo 3 support tool-uri ca IDM ar fi de vina și ca Bitdefender a anunțat pe tehnicienii IDM în legătura cu aceasta pb.!


    Am licență la Internet Download Manager, asa ca am luat legatura cu sir Dave Saeger, care s-a crucit, nu știa de aceasta problema si mi-a zis ca NU IDM împiedică funcționarea Search Advisorului

    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM

  • LukacsB
    Optiuni

    Nici la mine search advisor nu funcţioneaza pe Mozilla Firefox si nici nu ma deranjeaza. In schimb folosesc WOT.

  • ankryo
    Optiuni

    Mi se pare o prostie search advisor atat timp cat exista oricum protectie web. Doar asa sa vezi rosu in fata ochilor...cateodata.


    Mai corect e sa folosesti alta solutie pentru consliere (daca tot vreti) asa...pentru verificare din doua surse.

  • Georgia
    Georgia ✭✭✭
    Optiuni

    Buna ziua,


    Va rugam sa ne anuntati daca intre timp ati facut upgrade la Noul Bitdefender si daca situatia se mai reproduce cu acest produs.


    O zi frumoasa,


    G.

  • Math_Matei
    Optiuni

    O zi frumoasa si tie Georgia!


    Totul funcționează perfect la noul BitDefender!

    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM

  • ankryo
    Optiuni

    La mine se repeta istoria, nu functioneaza, am incercat.


    Bit-ul e in RO, XP SP3, Firefox

  • Georgia
    Georgia ✭✭✭
    Optiuni

    Buna ziua,


    @ masterblaster:


    Daca situatia se reproduce cu noul Bitdefender, deschideti browserul Mozilla Firefox, mergeti la 'Help' menu > alegeti 'Restart with Add-ons Disabled' si verificati daca search advisor functioneaza corect acum.


    Daca raspunsul este afirmativ, incercati sa dezactivati, pe rand, fiecare Add-on, pana identificati pe cel care cauzeaza problema.


    Asteptam un raspuns de la dumneavoastra daca situatia persista sau daca aveti nevoie de asistenta suplimentara.


    Va multumim pentru colaborare si feedback!

  • ankryo
    Optiuni
    Buna ziua,


    @ masterblaster:


    Daca situatia se reproduce cu noul Bitdefender, deschideti browserul Mozilla Firefox, mergeti la 'Help' menu > alegeti 'Restart with Add-ons Disabled' si verificati daca search advisor functioneaza corect acum.


    Daca raspunsul este afirmativ, incercati sa dezactivati, pe rand, fiecare Add-on, pana identificati pe cel care cauzeaza problema.


    Asteptam un raspuns de la dumneavoastra daca situatia persista sau daca aveti nevoie de asistenta suplimentara.


    Va multumim pentru colaborare si feedback!


    Am testat de ieri "consilierul" si se pare ca totul e ok acum.


    Multumiri

  • Georgia
    Georgia ✭✭✭
    Optiuni

    Ne bucuram, va multumim pentru feedback.


    O zi frumoasa!