Bitdefender 8 Vs New Version

Buna ziua. Am si eu o intrebare: daca folosesc windows 8, care produs bitdefender e recomandat, bitdefender pentru windows 8, sau versiunea nou aparuta? Multumesc !

Comentarii

  • Buna ziua. Am si eu o intrebare: daca folosesc windows 8, care produs bitdefender e recomandat, bitdefender pentru windows 8, sau versiunea nou aparuta? Multumesc !


    Salut,


    Poti alege ce vrei, cele doua produse sunt la fel difera doar interfata,Bitdefender pt. Windows 8 se preteaza pentru tablete asa a fost gandit iar versiunea nou aparuta pt. celelalte sisteme de operare dar functioneaza foarte bine si pe Windows 8.Alegerea iti apartine rezultatul este acelasi.


    O zi buna.

  • Salut,


    Poti alege ce vrei, cele doua produse sunt la fel difera doar interfata,Bitdefender pt. Windows 8 se preteaza pentru tablete asa a fost gandit iar versiunea nou aparuta pt. celelalte sisteme de operare dar functioneaza foarte bine si pe Windows 8.Alegerea iti apartine rezultatul este acelasi.


    O zi buna.


    Am inteles, multumesc mult de raspuns!

  • Math_Matei
    editat iunie 2013
    Am inteles, multumesc mult de raspuns!


    Am un elev care a prins acea oferta la Windows 8 cu 60 de euro( parca ) preț final!.


    A instalat Noul BitDefender ( versiunea Total Security ) și este extrem de multumit!

    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM

  • Am un elev care a prins acea oferta la Windows 8 cu 60 de euro( parca ) preț final!.


    A instalat Noul BitDefender ( versiunea Total Security ) și este extrem de multumit!


    Si eu am primit ofeta de la Microsoft de 25 EU dar din punctul meu de vedere Windows 8 nu este nici cal nici catar ( un mix pentru folosire intre tableta si laptop ,nu imi plac lucrurile amestecate care nu sunt clar definite ) iar partea proasta la Windows 8 este ca functioneaza dezastros cu toate produsele profesionale ( consacrate ) antivirus cunoscute .De ce crezi ca se vinde asa ieftin ? De bun ce este ! (trebuie sa recupereze ceva bani din investitia prost gandita W8 )


    Producatori ca Bitdefender si altii fac eforturi mari de integrare intr-o funcionalitate rapida dar cu riscuri mari (bug-uri multe).Nu intram in amanunt.Vedem cu toti .


    O zi frumoasa la toti.

  • Georgia
    Georgia ✭✭✭

    Buna ziua,


    @ qlimax1975: Bitdefender Windows 8 Security nu este disponibil pe piata din Romania. Daca aveti totusi acces la acest produs, vi-l recomandam pentru utilizarea pe Windows 8 deoarece exploateaza mai bine functiile acestui sistem de operare si utilizeaza tehnologia ELAM. Puteti citi mai multe informatii in fisa tehnica prezentata de Microsoft in aceasta pagina:


    http://msdn.microsoft.com/library/windows/hardware/br259096


    O zi frumoasa!

  • Buna ziua,


    @ qlimax1975: Bitdefender Windows 8 Security nu este disponibil pe piata din Romania. Daca aveti totusi acces la acest produs, vi-l recomandam pentru utilizarea pe Windows 8 deoarece exploateaza mai bine functiile acestui sistem de operare si utilizeaza tehnologia ELAM. Puteti citi mai multe informatii in fisa tehnica prezentata de Microsoft in aceasta pagina:


    http://msdn.microsoft.com/library/windows/hardware/br259096


    O zi frumoasa!


    Povesti pentru copii !!!