Ce Asteptari Aveti De La Bitdefender 2015?

Salut!


Am sa incep eu:


1. Sandbox


2. Meniu cu setari avansate pentru firewall


Bafta!

Comentarii

  • bdl
    bdl ✭✭✭
    editat februarie 2014

    1.Renuntarea la modulul de optimizare


    2.Renuntare la "valet"


    3.Mod firewall decizional, care sa nu uite setarile alese de utilizator dupa un restart al sistemului de operare!


    4.Update de produs pentru limba romana odata cu US/EN


    5.Aspect schimbat pentru interfata si widget


    6.Ascunde licenta prin parola in interfata


    P.S Sunt pesimist,nu cred ca ceva se va inplementa.

  • 1. Bug nerezolvat in noul Bitdefender. Interfata sa se deschida in User Mode daca Bitdefender a fost setat asa, nu cum face noul Bitdefender deschizandu-se pe Autopilot si dupa sa treaca pe User Mode. La mine asa face pe Windows 7 Sp1 x64, cu update-urile la zi. Windows 8.1 nu folosesc.


    2. Sa poti rezolva evenimentele marcate cu rosu dintr-un clic, doua, nu ca acum sa stau sa caut in lista de evenimente antivirus unde apare "infected file detected" (marcat cu rosu) si apoi sa dau delete la fiecare eveniment in parte (daca apare butonul delete, la evenimentul pe care dau clic). Nu stiu daca "mark all as read" face acelasi lucru.


    3. Sa se adauge optiunea exceptii la modul pentru jocuri (exemplu: vreau sa nu se activeze modul pt jocuri atunci cand vad un film, sa pot adauga player-ul la exceptii).

  • Paul.R
    Paul.R ✭✭✭

    Salut!


    Cine doreste sa se inscrie la campania beta:


    http://www.bitdefender.com/media/html/betanews/


    Bafta!

  • bdl
    bdl ✭✭✭

    Nici o veste despre noua versiune?Sper sa fie schimabri majore!

  • Georgia
    Georgia ✭✭✭

    Nu exista inca versiunea alfa Bitdefender 2015, deci nu putem vorbi inca de beta.


    @ Paul.R: link-ul oferit de dumneavoastra nu este valid. A fost folosit o scurta perioada anul trecut, pentru beta Bitdefender 2014.