Bitdefender 2015

Comentarii

  • Paul.R
    Paul.R ✭✭✭
    editat iulie 2014

    Salut!


    Ieri le-am vazut :)


    Acuma instalez si eu noua versiune...spune lumea pe forumurile de securitate ca e o imbunatatire substantiala...ramane de vazut.


    Multumim Gini!

  • Paul.R
    Paul.R ✭✭✭
    editat iulie 2014

    Noua versiune se comporta foarte bine pana acuma.


    Instalarea a decurs fara probleme.


    Interfata raspunde comneziilor foarte rapid, e intuitiva...imi place.


    Revin dupa 1 luna cu edit, in caz ca nu uit cu primele impresii mai detaliate.


    Daca totul decurge ca pana acuma am sa cumpar si o licenta.


    //nu am putut da edit postului anterior

  • bdl
    bdl ✭✭✭

    postati si linkul in limba romana?este mod decizional la firewall?

  • Paul.R
    Paul.R ✭✭✭
    editat iulie 2014

    Nu are modul decizional !


    Kit-ul in limba romana cred ca o sa apara odata cu lansarea, in 9 iulie.


    Am incercat in modul acesta: (404 Not Found nginx)


    http://download.bitdefender.com/windows/de...r_av_18_32b.exe

  • Math_Matei
    editat iulie 2014

    Cu multa placere, Paul!


    Paul, eu încă nu l-am instalat!


    E adevărat ca e versiune finala, sau e tot beta?


    Pe secțiunea în en, lumea se cam vaită!


    Asa ca mai aștept puțin!

    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM

  • Paul.R
    Paul.R ✭✭✭

    Sincer pana acuma nu am avut probleme, mai astept cateva saptamani daca tot asa se comporta am sa imi reinnoiesc licenta la IS.


    Variantele trecute (2012,2013,2014) imi blocau procesul de la touchpad-ul laptopului. Cu aceasta varianta nu am probleme, nu am probleme nici cu steam-ul, nu am probleme cu viteza la internet, bootare rapida, interfata raspunde foarte rapid la comnezi, nu se blocheaza ca la alte produse(gen Kaspersky, nici cu acest produs nu am avut probleme). Momentan sunt incantat de aceasta varianta. Singuru lucru care as fi vrut sa il zaresc: mai multe optiuni de configurare ale setarilor.(gen ESET)


    Folosesc un windows 7 Pro. x32 licentiat.

  • Paul.R
    Paul.R ✭✭✭

    La versiunea 2014 aveam probleme cu visual studio 2012, la compilare, cu aceasta versiunea nu sunt probleme.

  • bdl
    bdl ✭✭✭

    Imi explica si mie cineva,daca nu exista firewall decizional cum lucreaza modulul firewall din bitdefender?Nu pot sa cred ca nu se dezvolta acest modul care mi se pare cel mai IMPORTANT si VITAL pentru un "anti-virus" !

  • bdl
    bdl ✭✭✭

    Imi explica si mie cineva cum pot folosi vers.2015 (Total Security) cu firewall decizional sau trebuie un alt produs pe post de firewall?Care este cel mai bun?


    P.S. Nu am putut da edit la postul de mai sus!ASTEPT UN RASPUNS.

  • Georgia
    Georgia ✭✭✭
    BitDefender 2015 link-uri de download:


    Se pare ca sunt făcute publice înainte de lansarea oficiala din 9 iulie!


    Distribuirea link-urilor de Bitdefender 2015 inainte de lansare chiar pe forumul oficial al companiei va atrage banarea utilizatorului respectiv.


    Bitdefender nu a facut publice inca kiturile de Bitdefender 2015. Versiunea finala va fi disponibila pe site-ul oficial www.bitdefender.com pe data de 9 iulie 2014.


    Totodata, atragem atentia celorlalti utilizatori Bitdefender ca aceste kit-uri nu actualizeaza produsul Bitdefender.


    Multumim pentru intelegere. Aria pentru Bitdefender 2015 va fi disponibila la data lansarii noului produs.

Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!