Bitdefender 2015 Si "dujmanul" Ampps

¨Ma mancat undeva, si am instalat versiunea 2015 a bitdefender IS. Dupa restart. am descoperit SUA, (pardon problemele)


1) deschiderea cu interziere a tuturor aplicatilor.


2) intarziera foarte mare a tot ce inseamna acces la internet.


3) Imposibilitatea descarcarilor de pe Softaculous cu AMPPS.


4) daca descarc manual si instalez, poti face: dus, bea o cafea(si daca nu esti prea potent, si ceva.....)


5) si deja cunoscutelor minusuri cunoscute!


Se pare ca regresul Bitdefender incepe cu versiunile 2015!


Nu cred ca conteaza acesta parere, dar ....

Comentarii

  • bdl
    bdl ✭✭✭

    #redbullnik07 da nu stiu ce se intampla nu am nici un raspuns cum de se fac beta-teste se dau premii scumpe si uite ce iasa!


    Aici pe forum vad ca se spun toate problemele care sunt ...au..nu pot sa cred,multe!


    Pacat,am fost sigur ca 2015 va iesi mai rau dupa ce am cumparat 2014 am strambat din nas dar acum imi zmulg parul de ciuda,eu am renuntat si voi cumpara urmatorul produs cand voi avea:firewall decizional care mi se pare vital!


    Produsele 2014 au avut firewall decizional dar destul de slab 2015 bye bye!!!


    ALO NE AUDE CINEVA???

  • nick90a
    editat iulie 2014
    ¨Ma mancat undeva, si am instalat versiunea 2015 a bitdefender IS. Dupa restart. am descoperit SUA, (pardon problemele)


    1) deschiderea cu interziere a tuturor aplicatilor.


    2) intarziera foarte mare a tot ce inseamna acces la internet.


    3) Imposibilitatea descarcarilor de pe Softaculous cu AMPPS.


    4) daca descarc manual si instalez, poti face: dus, bea o cafea(si daca nu esti prea potent, si ceva.....)


    5) si deja cunoscutelor minusuri cunoscute!


    Se pare ca regresul Bitdefender incepe cu versiunile 2015!


    Nu cred ca conteaza acesta parere, dar ....


    Prieteni , v-am spus ca Bitdefender 2015 merge cu frana de mana trasa . Hai ca se rezolva si asta in 3-5 luni ?


    Trecand peste acest fapt , hai ca de data aceasta este un produs reusit.