Eroare Bitdefender

Buna seara domnilor,


Am obtinut un key de 9 luni pentru Internet Security 2015 prin promotia voastra, totul a mers perfect si recent m-am gandit (de nebun) sa-i dau un repair la software. Acum mi s-a blocat la 25% si mie teama ca daca opresc procesul si reiau instalarea de la 0 nu o sa mai am acea licenta demo de 9 luni. Am dreptate? Tin sa mentionez ca am sters mailul cu key-ul, dar pot sa vin cu alte informatii (e-mailul, perioada in care am primit key-ul etc.) in caz ca nu imi pot recupera licenta altfel.


Eu mai astept, desi e blocat de o ora. O sa va tin la curent referitor la cum evolueaza aceasta problema.


Va multumesc!


O seara placuta!

Comentarii

  • Chris88
    editat august 2014
    Buna seara domnilor,


    Am obtinut un key de 9 luni pentru Internet Security 2015 prin promotia voastra, totul a mers perfect si recent m-am gandit (de nebun) sa-i dau un repair la software. Acum mi s-a blocat la 25% si mie teama ca daca opresc procesul si reiau instalarea de la 0 nu o sa mai am acea licenta demo de 9 luni. Am dreptate? Tin sa mentionez ca am sters mailul cu key-ul, dar pot sa vin cu alte informatii (e-mailul, perioada in care am primit key-ul etc.) in caz ca nu imi pot recupera licenta altfel.


    Eu mai astept, desi e blocat de o ora. O sa va tin la curent referitor la cum evolueaza aceasta problema.


    Va multumesc!


    O seara placuta!


    Salut. Logheaza-te pe MyBitdefender. Acolo o sa apara dispozitivul tau, impreuna cu produsul BD si cheia asociata acestuia.


    In principiu, poti sa folosesti din nou cheia din promotie pe acelasi dispozitiv, daca dezinstalezi produsul actual.


    Mult success.

  • Georgia
    Georgia ✭✭✭

    @ Anndry


    Bun venit pe forumul Bitdefender.


    Am verificat contul dumneavoastra. Puteti reinstala Bitdefender Internet Security 2015 folosind aceeasi cheie de licenta pentru validare.


    Daca intampinati dificultati in timpul procesului de reparare, dezinstalati Bitdefender fie din Control Panel, fie folosind utilitarul http://www.bitdefender.com/files/Knowledge...installTool.exe , apoi folositi link-ul de mai jos pentru descarcarea celui mai nou kit Bitdefender:


    http://download.bitdefender.com/windows/in...r_isecurity.exe


    Daca mai aveti nelamuriri sau intrebari, nu ezitati sa ne contactati din nou.