Ajutor Bitdefender 2015

Salut, am si eu o cheie de 9 luni pt IS 2015, si la un moment dat programul in sine mi-a cerut sa-mi fac cont, insa la adresa de e-mail cred, inloc de @gmail.com am scris @gmaik.com si nu stiu cum sa repar buba asta. Am vazut ca pe my.bitdefender.com apar logat ca numelemeu@gmaik.com (ceea ce este foarte retardat), deci pana la urma porcaria aia cerea email-ul sau username-ul?, deoarece eu la username am scris altceva in afara de numele meu.

Comentarii

  • Georgia
    Georgia ✭✭✭

    Bun venit pe forumul Bitdefender! :)


    Caracteristicile online ale produsului si serviciile Bitdefender suplimentare sunt disponibile exclusiv prin MyBitdefender. Daca nu aveti un cont deja, puteti crea unul folosind adresa corecta de email.


    Deschideti Bitdefender si faceti click pe meniul din dreapta sus - unde apare iconita de utilizator. Apasati pe 'Informatii Cont'. In fereastra care apare alegeti 'Autentificare cu alt cont'. In functie de situatia dumneavoastra, fie apasati 'Creare cont nou' sau introduceti direct credentialele unui cont MyBitdefender existent.


    Nu ezitati sa ne contactati daca mai aveti intrebari.

  • Bun venit pe forumul Bitdefender! :)


    Caracteristicile online ale produsului si serviciile Bitdefender suplimentare sunt disponibile exclusiv prin MyBitdefender. Daca nu aveti un cont deja, puteti crea unul folosind adresa corecta de email.


    Deschideti Bitdefender si faceti click pe meniul din dreapta sus - unde apare iconita de utilizator. Apasati pe 'Informatii Cont'. In fereastra care apare alegeti 'Autentificare cu alt cont'. In functie de situatia dumneavoastra, fie apasati 'Creare cont nou' sau introduceti direct credentialele unui cont MyBitdefender existent.


    Nu ezitati sa ne contactati daca mai aveti intrebari.


    Cred ca dumneavoastra nu ati inteles absolut nimic din ce am explicat. Mai explicit de atat nu pot fi. Eu deja am cont, numai ca am o nelamurire legata de email-ul folosit, nu sunt sigur ce anume cerea casuta respectiva sa introduc, fie email (care l-am introdus gresit), fie utilizator, intrucat mai jos tin minte ca parca imi cerea sa introduc numele de utilizator. Poate sa ma ajute cineva care a inteles despre ce este vorba?

  • Imi pare rau de neintelegere.


    Va rog sa consultati imaginea atasata.


    Casuta respectiva solicita:


    - adresa email (este obligatoriu sa tastati adresa corecta pentru a primi emailul de confirmare)


    - numele de utilizator (asa cum ati ales si pe forum. De exemplu: Logofatu114). Acest nume va aparea sus cand va autentificati pe https://my.bitdefender.com/ si nu are legatura cu adresa email. Puteti modifica oricand apasand acolo si alegand Profil.


    Daca sunt nelamuriri va rog sa reveniti.

    post-34114-1409673115_thumb.png

  • Salut, am si eu o cheie de 9 luni pt IS 2015, si la un moment dat programul in sine mi-a cerut sa-mi fac cont, insa la adresa de e-mail cred, inloc de @gmail.com am scris @gmaik.com si nu stiu cum sa repar buba asta. Am vazut ca pe my.bitdefender.com apar logat ca numelemeu@gmaik.com (ceea ce este foarte retardat), deci pana la urma porcaria aia cerea email-ul sau username-ul?, deoarece eu la username am scris altceva in afara de numele meu.


    Salut,


    Chiar nu are importanta ce ai facut , foloseste aceasi cheie de produs si creaza-ti alt cont ( user si e-mail ).Simplu si fara batai de cap .


    sau si mai simplu foloseste autentificarea de la g-mail . facebook , etc.


    Cheia , oricum te vei autentifica va functiona . Simplu .


    Cu stima