Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Produsul Anului 2016

Optiuni

Nici o impresie despre antivirusul care ar trebui sa apara pt. anul 2016 ?


Pareri ? Noutati ? Sau ne asteptam la ceva asemanator cu Windows 8 devenit 8.1 si mai nou 10 care este defapt tot Windows 8.2 .


Asa ca sa nu deviez de la subiect la ce ne asteptam ? Bitdefender 2015.1 sau 2015.2


O zi asa cum ti-o doresti.

Comentarii

  • nety
    editat iunie 2015
    Optiuni

    Salut ,


    Dupa ce m-am uitat putin peste versiunea beta 2016 am ramas profund dezamagita (deoarece am avut dreptate ).


    Nu ne asteapta nimic nou doar o versiune Bitdefender 2015.1


    ( asa cum am spus un fel de Windows 8.1 sau 8.2 - Windows 10 asa cum vor sa ne prosteasca cei de la Microsoft)


    Jalnic !!!


    Oare chiar nu mai au profesionisti in firma ? Daca nu ar trebui sa faca apel la noi si cu putin interes din partea lor( 5.000-10.000 euro pentru noi si inca cerem putin )


    le putem oferi consultanta ca sa fie toti multumiti ( un produs bun aduce bani) .


    Ce credeti ? Am dreptate ? In final noi cei care platim licenta trebuie sa fim multumiti .


    O zi frumoasa.

  • Paul.R
    Paul.R ✭✭✭
    Optiuni

    Salut!


    Versiunea beta a gamei 2015 a fost lansata in aprilie...probabil ca versiunea 2016 va fi lansata in luna iulie.

Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!