O Nelamurire

Dupa actualizarea programului la versiunea 1.0.16.1022 am efectuat o ”Scanare completa” si nu prea inteleg rezultatul.


Si anume:


- in log-ul aparut se spune ca ”Obiecte infectate detectate: 96”, dar apoi ”Rezultate scanare: Nu au fost identificate obiecte infectate.”


Pana la urma sunt sau nu fisiere infectate. Si ... daca sunt ... unde sunt mentionate? Mentionez ca la ”Control amenintari” (din ”Jurnale”) apare ”Nicio amenințare detectată”.

/applications/core/interface/file/attachment.php?id=11800" data-fileid="11800" rel="">bitlogscan.txt

Comentarii

  • Revin pentru ca intre timp s-a efectuat ”un ciclu de scanare în profunzime”. Acum raportul arata ca nu exista nicio infectie.


    Ma poate lamirii si pe mine cineva de pe aici cu privire la cele doua rezultate ale scanarilor efectuate (la cerere si automata in profunzime)?


    /applications/core/interface/file/attachment.php?id=11801" data-fileid="11801" rel="">scanprofun.txt

  • Buna ziua


    Problema mea chiar nu prezinta interes? Chiar nu merit un raspuns? Sunt si altii cu aceeasi problema! Poate ne explicati si noua .... poate ne dati un raspuns! Astept sa fiu luat in seama. Am acest drept. Chiar daca produsul este gratuit, voi l-ati lansat ... pentru ce l-ati produs daca nu raspundeti la solicitarile utilizatorilor?


    Cu stima Francisc Barabas

  • Si eu am problema asta. Ar fi util un raspuns.


    Obiecte infectate detectate: 1025


    Rezultate scanare: vreo 7


    Unde sunt restul? Care sunt? Multumim!

  • Paul.R
    Paul.R ✭✭✭

    Salut!


    Trimite o sesizare aici:


    bitsy@bitdefender.com sau bdsupport@bitdefender.com


    O seara placuta!