BTS - BIS 2018

Salut, am instalat Total Security 2018 (5 dispozitive -1 an) pe patru din cele cinci dispozitive, din contul Central, ulterior am mai achizitionat si BIS 2018 (3 pc-1 an), in secunda in care am adaugat in Central si acest al doilea abonament, cu intentia de a-mi proteja alte trei pc-uri, cele care rulau deja  BTS 2018 si-au alocat Internet Security. In sectiunea abonamente, Central arata acum: BTS 2018 - 0 din 5 dispozitive si BIS 2018 indica 4 din 3 dispozitive, sper ca m-am facut inteles. Orice ajutor e binevenit, multumesc !

Central.thumb.jpg.0d31e7d7b7d2f61c774b3dcac2bf2971.jpg

Comentarii

• Salutare,

Te rog sa contactezi echipa noastra de support folosind [email protected] si sa le oferi adresa de email folosita in a crea contul Central si cheia introdusa in cont.

• editat decembrie 2017

Merci de raspuns, am deschis deja un tichet, am fost contactat de Denisa B, am explicat ce si cum.

E in urma acestui dialog ?

• data viitoare foloseste pentru produse diferite conturi central diferite

si vei rezolva problema

c

Lasati un comentariu

Editor text îmbogățit. Pentru a edita stilul unui paragraf, apasă „tab” pentru a ajunge la meniul paragrafului. Din meniul respectiv, vei putea să alegi un stil. Nu există alegere implicită pentru paragraf. Un meniu de formatare în linie va apărea atunci când selectezi un text. Apasă „tab” pentru a intra în meniul respectiv. Anumite elemente, precum încorporări avansate de link-uri, imagini, indicatoare de încărcare și mesaje de eroare pot fi inserate în editor. Puteți naviga către aceste elemente folosind tastele săgeți aflate în editor și le puteți șterge folosind tastele „delete” sau „backspace”.