Bitdefender Premium VPN functioneaza pe bet365.com?

Buna ziua,


Tocmai am achizitionat Bitdefender Premium VPN si am incercat sa accesez bet365.com daca folosesc United Kingdom sau orice alta tara din UE din pacate nu merge, ramane pagina in loading.

Daca folosesc United States reusesc uneori sa ajung pe prima pagina insa nu ma lasa sa ma loghez pe site.


Este oare o problema de la mine sau Bitdefender Premium VPN nu functioneaza pentru site-ul bet365.com.

De asemenea mentionez ca am dat un full clear de cache ( Shift + R ) pe browserele de pe care am incercat inainte de accesare site-ului bet365.com( Mozilla/Chrome )


Multumesc !

Comentarii

  • Salut @iLikeCookies și bun venit în Comunitate!

    Ai făcut cea mai buna alegere cumpărând BitDefender Premium VPN

    Sfatul meu este să contactezi echipa de asistență a BitDefender, accesând această pagină:


    în partea de jos a paginii vei găsi 3 modalități: chat, asistentă prin telefon, sau posibilitatea de contact prin email.




    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM

  • Multumesc, am reusit sa iau legatura cu cineva de la support. Se pare ca cei de la bet365 incearca sa blocheze utilizatorii care incearca sa foloseasca conexiuni de VPN si le blocheaza IP-ul generat de VPN. Ceea ce se intampla si in cazul acesta.

  • Ma bucur ca ai elucidat misterul!

    Multa sănătate și bucură-te de privilegiul de a fi licențiat la BitDefender!

    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM