Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Nu Merge Upgrade La Bitdefender 2009 Total Security

Optiuni

am cumparat bitdefender total security 2009 cu 3 licente l-am instalat pe un laptop a mers perfect dupa care am incercat sa-l instalez pe un alt laptop si nu mai merge ...zice: ca nu poate sa se conecteze la server in plus nici nu pot sa deschid www.bitdefender.ro cine ma ajuta sa-mi de un mail la dragan_catalin_19@yahoo.com

Comentarii

  • Sm3K3R
    Sm3K3R ✭✭✭
    editat ianuarie 2009
    Optiuni


    Din ce spui rezulta ca unul dintre cele doua laptopuri nu pare sa aiba conexiune la net,deci in primul rand trebuie sa rezolvi problema conexiunii.Daca nu mai merge dupa instalarea BD e posibil sa fie o problema la driverele de retea.Te duci in Control Panel/ click pe System/Hardware/Device Manager,sus in meniu dai click pe view ,selecteaza Show Hidden Devices ,click pe plusul din fata Network Adapters si uita-te daca vreunul din deviceurile de acolo are vreun semn de intrebare.Daca exista vreo problema da-i update sa-si revina.


    Daca ai probleme cu licenta apeleaza la suportul BD ,acesta e doar un forum.

  • rootkit
    Optiuni

    Dar de instalat se instaleaza pe laptop 2 ?