Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

[rezolvat] Nu Pot Activa Produsul

Optiuni

pe windows 7 merge activat .... iar acum am instalat un windows xp 64 bit pt k aveam probleme cu win7...si nu mai merge activat bitdefender...adica nu vrea sa imi acceseze contul creat anterior...licenta a mers dar nu vrea sa acceseze contul am incercat sa fac un cont nou dar tot nu merge...imi zice k nu se poate conecta la serverele bitdefender...ce pot face multumesc

Comentarii

  • oneLess
    editat decembrie 2009
    Optiuni

    mi s-a intamplat si mie


    dar a mers activarea , mai tarziu .


    incearca totusi , sa verifici contul creat anterior


    aici My account - login

  • Alex Stanciu
    Optiuni

    Salutare ultrasrulez,


    Ne poti spune te rog ce conexiune la Internet folosesti ? Deasemenea incearca pasii din urmatorul post .


    Asteptam reply-ul tau.


    Multumesc.

  • multumesc mult dar tot nu merge....nu e pb de conexiune la net pt k am fibra optica de super viteza....tot nu vrea sa acceseze contul creat....licenta a luat-o din prima dar nu vrea faza asta cu e-mailul....v-am zis pe win 7 merge...o fi de la windos ?....iar contul de loghin de pe pagina de net a bitdifender merge....deci e de la mine....daca mai stiti ceva ce sa fac multumesc mult....tot asa zice nu poate accesa serverele bitdefender....ms mult

  • incearca sa dezactivezi firewall sa incerci apoi sa-l activezi (din bitdefender). asa am patit si eu, apoi a mers

  • tot nu vrea al naibii am incercat si asta :(( nu inteleg cum nu poate sa se conecteze la serverele bitdefander pls HELP :D:((

  • Alex Stanciu
    Optiuni

    Salutare ultrasrulez,


    Pentru a putea investiga aceasta situatie, ti-am trimis un email cu intructiunile care te vor ajuta sa rulezi un tool de diagnosticare . Asteptam reply-ul tau cu raportul care se genereaza.


    Multumesc.

  • va multumesc am trimis arhiva astept raspuns :D

  • Alex Stanciu
    Optiuni

    Buna seara,


    V-am trimis raspunsul prin email .


    Multumesc.

  • va multumesc mult de tot am resuit si a mers :D am sa pastrez acel executabil pt viitor in caz de ceva...va multumesc inca odata :)

Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!