Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Multumesc Echipei Bitdefender Care A Lucrat La Varianta 2011!

Optiuni
SorinK
editat octombrie 2010 în Produse bitdefender 2011

Multumesc echipei Bitdefender care a lucrat la varianta 2011, datorita versiuni Internet Security 2011 care numai are inchiderea de module din senin pe care o avea 2010, pe calculatorul meu nevirusat.


Ma bucur ca nu am dat bani ca sa imi fac nervi.

Comentarii

  • Care-i mesajul ce doresti a-l transmite??


    Ești nefericit ori te nemulțumește ceva tinere plăieș!


    Multumesc echipei Bitdefender care a lucrat la varianta 2011, datorita versiuni Internet Security 2011 care numai are inchiderea de module din senin pe care o avea 2010, pe calculatorul meu nevirusat.


    Ma bucur ca nu am dat bani ca sa imi fac nervi.

    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM

  • Credeam ca mesajul este clar.


    Le multumesc ca au facut o varianta 2011 reusita.


    2010 la mine pe calculator se alegea cu module inchise si crash-uri fara sa am calculatorul virusat.

  • Math_Matei
    editat octombrie 2010
    Optiuni

    Atâta timp cât folosesti legal produsele Bitdefender, mă indoiesc că ți-ar putea face necazuri.


    Folosesc de mulți ani BitDefenderul, versiunea TS si nu am avut vreo problemă majoră nici cu 2010.


    Singurul sfat pe care ți-l sugerez cu drag e să folosești, drept soluție de securitate, DOAR BitDefender fară absolut nicio "șmecherie" de progrămel considerat a fi benefic, nu face altceva decât sa iți dea conflicte. Unele majore, așa cum ai prezentat tu.


    Să auzim de bine!


    Credeam ca mesajul este clar.


    Le multumesc ca au facut o varianta 2011 reusita.


    2010 la mine pe calculator se alegea cu module inchise si crash-uri fara sa am calculatorul virusat.

    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM

  • Multumesc echipei Bitdefender care a lucrat la varianta 2011, datorita versiuni Internet Security 2011 care numai are inchiderea de module din senin pe care o avea 2010, pe calculatorul meu nevirusat.


    Ma bucur ca nu am dat bani ca sa imi fac nervi.


    Si noi iti multumim pentru feedback Sorin si sunt convins ca versiunea 2011 iti va depasi asteptarile. :)

Aceasta discutie a fost inchisa comentariilor!