Problema Internet Security 2016

Buna ziua am 10 licente de Internet Security, majoritatea instalate fra probleme .... insa pe un laptop nou, dupa ce am instalat antivirus-ul acesta imi crasheaza intr-una ... la 5 min crasheaza , si 2 la mana cand imi primesc email-urile pe Outlook 2016, mi le scaneaza (nu asta e problema dar imi afiseaza email-uri ciudate ce normal nu exista, vreau sa dau disable la scanarea email-urilor) dar in modules am doar Antispam


La eM Client (un alt client de email) nu am aceasta problema, amandoua fiind instalate pe acelasi laptop pe care am probleme cu antivirusul


HELP !

post-198483-1452513157_thumb.jpg

Comentarii

  • Bun venit pe forumul Bitdefender!


    Puteti opri scanarea email-urilor in felul urmator: din fereastra Bitdefender 2016 apasati Module in stanga jos > click pe Antivirus > Personalizat > Scanare trafic. Aici debifati caseta 'Scanare mesaje primite' si apasati OK pentru confirmare.


    Asigurati-va ca nu sunt alte solutii de securitate instalate pe calculatorul unde apare eroarea 'Bitdefender Security Service'. Daca reapare crash-ul dupa dezinstalarea acestora, avem nevoie de un log de diagnostic de pe calculatorul unde intampinati aceasta situatie. Urmati pasii din articolul de mai jos si trimiteti atasat la reply logul BDSP_* care apare la final pe desktop:


    http://www.bitdefender.ro/support/how-to-g...t-log-1168.html


    Multumim anticipat pentru cooperare.