Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Centralizare pentru mai multe entitati PJ

Buna ziua,


Am incercat sa obtin aceasta informatie direct de la Bitdefender, am fost sunat si mi s-a promis ca cineva va reveni, insa nu a sunat nimeni....de 1 an deja.


Incerc sa scap de Kaspersky.

Caut o solutie centralizata prin care sa pot monitoriza atat securitatea clientilor cat si validitatea cheilor pentru reinnoire.

Problema este ca sunt responsabil pentru mai multe PJ si caut sa realizez:

  1. Fiecare PJ isi achizitioneaza numarul necesar de licente. Nu vreau sa le vand, eu ci fiecare isi achizitioneaza cheile de unde le fac eu comanda.
  2. Eu sa pot adauga aceste chei in consola gravityzone.bitdefender.com pentru fiecare client in parte si sa le pot instala.
  3. Sa am totul centralizat pe un singur cont, nu cate un cont pentru fiecare PJ.

Insa, in consola apare urmatorul mesaj:Important: Pachetele de instalare descărcate cu link-urile menționate mai sus funcționează doar pentru compania dvs. Nu folosiți aceste pachete de instalare pentru alte companii.

Ceea ce imi spune ca ce vreau sa realizez nu este suportat de catre gravityzone.bitdefender.com

Este cineva in aceasta situatie si stie daca ceea ce vreau este posibil?


Multumesc.