Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Reinnoirea pachetului Total Security fara voia mea

Buna ziua!

Acum 2 sptamani am obsevat ca mi s-a reinnoit pachetul Total Security si tin sa precizez ca a fost facut fara VOIA MEA. Am incercat sa contactez Bitdefender prin email dar in decursul celor doua saptamani nu am primit nici un raspuns; ba chiar am incercat si telefonic timp de 15 minute si la fel...nici un raspuns. Ca sa nu mai zic ca mi s-au luat de pe card suma "intreaga" de 379.99 lei in loc sa mi se ia macar doar suma cu care il poti achizitiona, fiind si la reducere si anume suma de 149.99 lei.

As dori restituirea banilor deoarece nu mi se pare corect faptul ca mi s-au "furat" bani, cu atat mai mult ca nici macar nu a fost suma cu care il achizitionezi fiind acea reducere!

Comentarii

  • Salut!

    Mai mult ca sigur ai primit o notificare cu cel putin o saptamana inainte, pe mailul asociat contului de Central, in care erai anuntat ca produsul se va reinnoi!

    Logandu-te in Central, puteai administra abonamentul tau sau cel mai bine contactai, telefonic, suportul tehnic BitDefender

    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM