Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Cum poti uni 2 abonamente la fel ?

De pot face asta" Poti uni acest abonament cu un al abonament pe care îl deţii - atâta timp cât abonamentele sunt identice. Dacă alegi să unești abonamentele, vei obţine un singur abonament care va fi valabil pe o perioadă egală cu valabilitatea cumulată a celor două abonamente. Acest lucru poate fi realizat doar din contul tău Bitdefender Central."

răspunsuri

  • Math_Matei
    editat mai 2022

    @DraganMihai23

    Salut si bun venit!

    Da, insa pentru a face asta, eu am contactat echipa de asistenta Bitdefender si problema mi-a fost rezolvata instant, de aceea te sfatuiesc sa faci acelasi lucru:

    In partea de jos a paginii vei găsi cele 3 posibilități de contat a suportului tehnic. Recomand pe primele 2 pentru o rezolvare mai rapida a problemei tale!

    Mult succes!

    Windows 11 Pro - 11th Gen Intel Core i9-11900KF @3,50 GHz, 128.0 GB RAM

  • Cristian Dumitru
    Cristian Dumitru Defender of the month ✭✭✭

    Bună ziua !

    Pentru domnul Mihai, și pentru domnul Matei.

    Am întâmpinat și eu o asemenea problemă, cu unirea unui abonament de același fel (BPS), m-am adresat echipei de suport, și care au rezolvat rapid problema. Acum am o valabilitate a abonamentului pentru 3 ani, și sunt ”super” bucuros !!!

    Toate cele bune !

    Cristian