Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Bună ziua. Spuneți-mi,vă rog, de ce pot intra în BT PAY,deși am blocat aplicația cu ajutorul BITDEFE

Optiuni

Spuneți-mi,vă rog, de ce pot intra în BT PAY,deși am blocat aplicația prin BITDEFENDER.

răspunsuri

  • Flexx
    Flexx DEFENDER OF THE YEAR 2023 / DEFENDER OF THE MONTH ✭✭✭✭✭ mod
    Optiuni

    Life happens, Coffee helps!

    Show your Attitude, when you reach that Altitude!

    Bitdefender Ultimate Security Plus (user)

  • Pusa92
    Optiuni

    Atunci când blochez o aplicație cu ajutorul Bitdefender,setezi un PIN ca o modalitate de a accesa aplicația.Aplicația BT PAY ocolește cumva această blocare!Fiind o aplicație a băncii,nu-mi place că siguranța banilor tăi este extrem de slabă !!!Se bazează doar pe securitatea telefonului,aplicația nu are altă opțiune de a o accesa decât cea a telefonului!Fără vreo altă parolă la intrare și fără log out,așa cum e BT24(altă aplicație a băncii).Tocmai de aceea am folosit Bitdefender,pentru a avea o măsură de siguranță în plus.Și,cumva o ocolește (dar nu întotdeauna).Uneori apare necesitatea PIN-ului,alteori nu.Ceva este,dar nu știu ce.

  • Flexx
    Flexx DEFENDER OF THE YEAR 2023 / DEFENDER OF THE MONTH ✭✭✭✭✭ mod
    Optiuni

    Kindly contact Bitdefender support by visiting https://www.bitdefender.com/consumer/support/

    Based on your selected product and the type of issue you're facing, you can get in touch with a support representative through email, chat, or a phone call.

    If you choose email, you will receive a ticket number on your registered email. The support team will reply within the next 24-48 hours, excluding weekends.

    Regards

    Life happens, Coffee helps!

    Show your Attitude, when you reach that Altitude!

    Bitdefender Ultimate Security Plus (user)