Slow internet connection

Va salut!

De ce atunci cand doresc sa descarc Bitdefender security "Total internet Security" primesc mesajul "Slow internet security" ?

Imi spune sa verific conexiunea la internet si daca nu merge sa apelez la suportul BitDefender?

Multumesc!

Comentarii

  • Flexx
    Flexx mod
    editat aprilie 24

    Kindly contact Bitdefender support by visiting https://www.bitdefender.com/consumer/support/

    Select, Activate and InstallInstallI don't knowContact Support→You will get the option of chat, call or email.

    Regards

    Life happens, Coffee helps!

    Show your Attitude, when you reach that Altitude!

    Bitdefender Ultimate Security Plus (user)

  • Vă salut !

    Vă recomand să verificați conexiunea de internet, și mai ales wi fi -ul dacă aveți !

    Dacă problema persistă încercați o conexiune prin cablu. E mai rapidă .

    Succes !

  • Am descarcat programul free, dar acum nu mai am conexiune la internet. Depanatorul îmi zice să setez proxi dar fără net, ce sa fac.

  • Vă salut domu Eugen !

    Vă recomand o reinstalare a acestui program.

    În cazul în care problema nu se rezolvă vă sugerez să luați legătura cu inginerii de la Bitdefender, prin intermediul site -ului Bitdefender.ro, secțiunea-relații cu clienții.

    Pe de altă parte vă recomand cu căldură un abonament de la Bitdefender plătit, indiferent de soluție ( BTS, BIS, BSP), s.a.m.d, soluții net superioare celei adoptate de dumneavoastră.

    Cu stimă !

    Cristian