Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Ce facurati cu parentalu'?

Optiuni

N-am idee care-i strategia voastra de dezvoltare a produsului insa mie unu-mi pare c-ati reusit contraperformanta sa transformati un produs ergonomic si functional in exact opusul ideii de functionalitate si usoara gestiune ca sa nu spun mai mult.

Mai nou nu mai pot bloca aplicatii de pe telefonul copilului, trebuie sa pierd vremea sa adaug stupidele exceptii (firewall style) care sunt legate de categoria de activitati care confuzioneaza utilizatorul cu logica binara "nand". Exceptie de tip "grant permission" la o categorie "blocked" si viceversa. Bai fratilor, cand ceva functioneaza lasati-l asa cum e si nu mai incercati tot soiul de solutii tampite doar de dragul interfetelor cu ciucurasi si motive nationale.

Stau si ma screm de cateva ore sa-nteleg de ce mi se afiseaza in profilul ce gestioneaza terminalul android al copilului procesele interne ale aplicatiilor android in loc de aplicatia propriu-zisa.

Cand incerc sa administrez exceptiile mi se sugereaza un numar de platforme web-app de care n-am nevoie. Mie-mi trebuie sa gestionez aplicatiile instalate pe telefonul copilului si nu sugestiile voastre. Setarile pe care le fac cu exceptia blocarii accesului la internet nu sunt efective.