Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Bitdefender Central

Salutare tuturor!

Știe cineva când va fi actualizata aplicația Bitdefender Central pe Android?

Answers

  • Gjoksi
    Gjoksi DEFENDER OF THE YEAR 2022 / DEFENDER OF THE MONTH ✭✭✭✭✭

    Hello.

    Latest version of Bitdefender Central for Android is 3.1.10.96, updated on April 7, 2023.

    Regards.

    @Alexandru_BD Anything to add, mate? Thanks.

  • Salut @adytzu,

    In general, aplicatia Central nu este actualizata in acelasi ritm cu Central web, nefiind necesare actualizari lunare.

    Ne poti spune daca esti interesat de o anumita functie, sau ce anume consideri ca lipseste din aplicatia Central pe Android, in prezent? Voi furniza feedback-ul tau echipelor de dezvoltare.

    Multumesc.

    O zi frumoasa in continuare,

    Alexandru

    Premium Security & Bitdefender Endpoint Security Tools user

  • Problema am mai raportat-o in trecut suportului Bitdefender.

    Detin abonamentul Bitdefender Premium Plus si acesta nu este recunoscut in aplicatia Central. E aiurea sa primesc mereu notificari ca dispozitivele mele sunt in pericol desi detin un abonament.

    Aplicatia Bitdefender Security functioneaza fara probleme.

    Pentru asta am si intrebat cand va fi disponibila o noua actualizare a aplicatiei central. Suportul Bitdefender mi-a comunicat ca la o noua actualizare problema va fi rezolvata.


    Multumesc!

    O zi cat mai frumoasa

  • Problema se manifesta si in Central web - https://central.bitdefender.com/, sau doar in aplicatie?

    Am observat ca exista intr-adevar o raportare in legatura cu o desincronizare a platformei de plata si facturare 2Chekcout si contul Bitdefender Central. De asemenea, am observat ca a fost inregistrata si o solicitare de ramburs. Ca atare, va recomand sa asteptati raspunsul echipei comerciale de asistenta, in vederea solutionarii cazului.

    Cu stima,

    Alexandru

    Premium Security & Bitdefender Endpoint Security Tools user