Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

Bitdefender Premium Plus

Optiuni

Salutare tuturor,

Pe cand va fi dispionibila protectia Bitdefender Premium Plus in Romania care include protectia impotriva furtului de identitate?

Cel mai bun răspuns

  • Alexandru_BD
    Alexandru_BD admin
    Răspunde ✓
    Optiuni

    Salutare @adytzu,

    Bitdefender Premium Security Plus este un abonament de securitate care incorporeaza antivirusul Total Security, Password Manager, Premium VPN si Bitdefender Digital Identity Protection pentru a proteja consumatorii pe computere si dispozitive mobile. Serviciul Digital Identity Protection nu este inca disponibil in Romania, ca atare acest pachet nu poate fi achizitionat folosind site-ul oficial www.bitdefender.ro.

    Nu avem deocamdata informatii in legatura cu o posibila lansare a serviciului Digital Identity Protection in Romania, insa daca aceasta va avea loc in viitorul apropiat, vom anunta disponibilitatea si in comunitatea utilizatorilor Bitdefender.

    Avem in prezent o sesiune Q&A cu managerul acestui produs si puteti lansa intrebarea chiar aici:

    Cu stima,

    Alexandru

    Premium Security & Bitdefender Endpoint Security Tools user

răspunsuri

  • Cristian Dumitru
    Cristian Dumitru Defender of the month ✭✭✭
    Optiuni

    Salutări !

    Aștept cu nerăbdare lansarea acestui tip de abonament și la noi

    Toate cele bune !

  • Cristian Dumitru
    Cristian Dumitru Defender of the month ✭✭✭
    Optiuni

    Bună seara !

    Nu mai am răbdare !!!

    M-am adresat echipei Bitdefender să mă consilieze în vederea unui upgrade la acest ultim produs.

    Aștept răspunsul lor competent !!!!

    Vă țin la curent și pe dumneavoastră.

    Toate cele bune !

  • Cristian Dumitru
    Cristian Dumitru Defender of the month ✭✭✭
    editat septembrie 2023
    Optiuni

    Seară bună !

    Am revenit, după cum am promis ! Cei de la Bitdefender, mi-au spus că din rațiuni comerciale acest produs nu este încă disponibil pe piața locală, și că trebuie să mai aștept, și nici nu este posibilă un upgrade la această oră

    Asa că: mă mulțumesc cu ce am !

    Toate cele bune !