Kindly be advised we cannot cancel subscriptions or issue refunds on the forum.
You may cancel your Bitdefender subscription from Bitdefender Central or by contacting Customer Support at: https://www.bitdefender.com/consumer/support/help/

Thank you for your understanding.

From: Plangeri la adresa moderatorilor

Options
Postările următoare a userului naucul vor fi verificate pe o anumită perioadă de timp. Dacă va mai aduce injurii la adresa userilor de pe acest forum (şi nu numai) probabil vom trece la suspendarea contului său.


********************************************************************************


-Am injuriat?Cum si pe cine?Pe cel care cerea chee si spunea ca are generator de chey si nu-i merge?Pe cei despre care se scrie in alte locuri ce ispravi au facut si au ajuns la BitDfeneder sa modereze si sa impuna conduita lor?.Ca am alumgat pe cei care au venit sa arunce cate o falosenie si sa plece cu coada intre picioare?


-Eu am crezut si cred ca acest forum are nevoie si de opinia unui utilizator pentru a pune in balanta analizei spetilor si aceste pareri,ale utilizatorului.Produsul nu este facut pentru altcineva decat pentru utilizatori.Useri la voi nu inseamna UTILIZATORI?Eu nu observ,-si cu mine cei care imi sunt colaboratori directi-ce si cat produceti voi aici pe forum?Inventati orice doriti dar nu exista obiectul invocat de catre voi,oricati v-ati perinda la "apostrofari",ca sa ajungeti sa va falositi ca ati "banat"un utilizator.Si care va fi rezultatul?Cu ce evoluiaza produsul BitDefender,pe care constat ca multi il distrug din interior?Proprietarii caror drepturi sunteti voi aici pe acest forum?Doar sa va falositi unul la altul si sa va asociati ca sa putei sa va creati impresia ca reprezentati ceva?Faceti asta,dar dati adevarata valorae faptelor voastre prin realizari si nu prin asaltul asupra unui "nauc".Chiar daca ar fi asa,ca cineva ar injuria,cat de josnic il credeti pe acela,dar cat de josnici pe voi care inventati,punandu-le sub semnul "cu dublu inteles,injurie.."Sunteti intr'o greseala imensa si din lipsa concreta de perocupare ati inventat una.naucul.acest naucul a stat si cu pistolul securitatii la tampla si nu s-a cutremurat si nu din motive inventate de catre vreunul dintre voi.naucul este o personalitate cu coloana verticala si caruia nu-i poate nimeni impune o cale incorecta.ATI inventat asociindu-va subiect pentru preocupare.


-Oamenii inteligenti "stiu sa se si certe" folosind argumente,teoreme,legi ale stiintelor exacte si ale celor umaniste.Adica argumente,documente si nu invenctive.Lui Aram i-am marcat o singura propozitie din partea utilizatorului si numai la ea m-am referit,urandu-i succes in ce intreprinde.Aia a fost injurie?Cine sustine asa ceva este ori infantil ori special pus pe transformarea acestui forum in orice,pentru ca altceva nu puteti.Va convine asa?Sa fiti sanatosi.Accepta FIRMA BitDefender sa aiba un asemenea forum ca fiind cel mai util firmei, sa-i fie de bine.Sa mi se spuna de acolo.


-Aveti voi drepturi depline,prin concesionare,ati cumparat acest sit-e sa fiti sanatosi.Dovediti acest lucru.Va insiruiti in a ataca pe naucul si ma intreb :mai sunteti?cati?BANATI pe naucul si in acelasi timp anuntati si Firma de unde doresc sa primesc confirmarea ca este de acord.


-ALTFEL,VA ROG SA VA VEDETI DE TREABA.CEI CU BUBE IN CAP DE PRIN ALTE PARTI ACIUITI AICI SI AJUNSI MARI SI TARI SA AFLE DACA NU STIAU CA NU SUNT SINGURI PE PAMANT.De unde ai aparut "adamian"?Cine esti?Cine te trimite la inaintare ca sa mai obtina o "injurie"din poartea lui naucul?-Si in afara de faaptul ca iti reprosez ca nu ai dreptate,care este injuria la adresa dtle.din partea mea.In ce clasa esti?Tot a X a?Acuma doar te intreb,nu te injur.Ma orientez dupa mentalitaea imbratisata de catre dta.,afisata,manifestata.daca nu esti elev,este si mai grav ca te pretezi la asemenea interventie.


-Pana am "aparut"eu erati alte grupuri care va faloseati unii la altii.Daca esti cine te pretinzi,de ce nu raspundeti cu lunile -moderand-la cei care va trimit cazuri intampinate si dintre care unele sunt elementare,de la utilizatori incepatori?Chestiuni de utilizator si de moderator.Numai eu v-am trimis pachete de proble si nu miscati decat la raca si la barfa.In mesaje private am comunicat firmei si oi voi face-o intotdeauna.


-PANA IN PREZENT,DIN CONSTATAREA MEA-doream sa va comunic in curand,dar o fac acum-SUNTETI NU NUMAI INUTILI CA MODERATORI,CI CHIAR DAUNATORI.SI ATACUL LUI BTDEFENDER DIN NOAPTEA DE 01 A FOST DAT TOT DE CATRE CINEVA DINTRE VOI CARE A AVUT ACCES UNDE NU MERITA,PENTRU CA SA SE "BAGE" IN FATA CU SOLUTIE,SA SE BAGE IN SEAMA.SE PARE CA MOMENTAN A REUSIT,PENTRU CA A AVANSAT.


-Aceeasi parere am comunicat-o proprietarului produsului si voi comunica si acest comentariu in copie.Va doresc sa va reveniti in fire si atacati o alt altura a vietii.CU sanatate,naucul